Lietuvos paštas perspėja: siuntos į Jungtinę Karalystę vėluos

Jungtinėje Karalystėje nustačius COVID-19 mutacijos atvejus ir dėl to daliai Europos valstybių, tarp jų ir Lietuvai, atšaukus skrydžius į ir iš šios šalies, o taip pat užsidarius ir šios šalies kaimynių sienoms, siuntų pristatymo paslaugas teikiančios įmonės susiduria su itin sudėtinga situacija. Lietuvos paštas įspėja, kad siuntos į Jungtinę Karalystę ar iš jos ženkliai vėluos.

„Jau kurį laiką siuntas į Jungtinę Karalystę gabenome ne tik oro, bet ir žemės transportu. Kaimyninėms valstybėms uždarius sienas su šia šalimi sutriko ir uostų veikla – juose nusidriekusios krovinių vilkikų eilės, ne vienam jų jau teko suktis atgal, – sako Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų vadovas Norbertas Žioba. –  Pagal esamą situaciją akivaizdu, siuntos į ir iš Jungtinės Karalystės tikrai reikšmingai vėluos“. 

Pasak Lietuvos pašto atstovo, Jungtinė Karalystė yra viena pagrindinių šalių į kurią siunčia lietuviai. Pagal iš užsienio atkeliaujančių siuntų kiekį, ji yra svarbi ir kaip importo šalis. Per Jungtinės Karalystės oro uostus gabenamos siuntos ir dar bent į 10 kitų šalių, kaip pavyzdžiui, JAV, Australiją, Kanadą. Šiuo metu aktyviai ieškoma alternatyvų siuntimui į šias šalis, siuntos yra nukreipiamos į kitus tranzitinius oro uostus, bet esama situacija gali daryti įtaką ir laikinai pailginti jų pristatymo trukmę.

Šiuo metu bendrovė atidžiai seka padėtį, vertina visas galimybes siuntų pristatymui į Jungtinę Karalystę, tačiau galimas scenarijus, kad bus pasekta kitų siuntų pristatymo paslaugas teikiančių įmonių pavyzdžiu ir siuntų priėmimas į Jungtinę Karalystę laikinai bus sustabdytas. Kol kas Lietuvos paštas priima iš klientų siuntas į Jungtinę Karalystę, tačiau iš anksto perspėjama, kad jų pristatymas reikšmingai vėluos. Apie bet kokius pokyčius, susijusius su siuntų priėmimu į Jungtinę Karalystę, bendrovė informuos klientus atskiru pranešimu. 

Total
0
Dalinasi
Related Posts