Gatvių asfaltavimas džiugina gyventojus

Šiaulių rajono seniūnijose vykdomi darbai pagal vietinės reikšmės kelių, gatvių priežiūros ir plėtros programą. Programos finansavimo lėšos Šiaulių rajono savivaldybei kasmet yra skiriamos Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka ir naudojamos Šiaulių rajono savivaldybės strateginio veiklos plano priemonėms įgyvendinti. Yra pasirašyta sutartis su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, atrinkti objektai, kuriuose vykdomi darbai.
Kaip informavo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Žirgulis, pagal šią programą jau atlikti asfalto klojimo darbai Bazilionų miestelyje Beržyno gatvėje. Tokie pat darbai vykdyti Kairių miestelio Putinų gatvėje ir visai neseniai Gruzdžių miestelio gyventojai sulaukė naujos ištisinės asfalto dangos Gagarino gatvėje.
Šiais metais dar planuojama vykdyti asfalto klojimo darbus Gedinčių kaime Liepų gatvėje.
Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras susitikimuose su rajono gyventojais ne kartą yra sakęs, kad savivaldybė ir rajono politikai nesikiša į remontuotinų gatvių eiliškumo sudarymą. Pagal rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Gipoldo Karklelio įsakymą buvo sudaryta komisija, kuriai seniūnijų seniūnai, pasitarę su seniūnaičiais ir bendruomenėmis, pateikė remontuotinų gatvių sąrašus. Komisija apsilankė tose gatvėse ir jas sureitingavo. Po to Šiaulių rajono savivaldybės taryba patvirtino šių gatvių atliekamų remonto darbų eiliškumą, tad vadovaujanti šia eile ir vykdomi asfalto atstatymo darbai.
Iš Šiaulių rajono vietinės reikšmės kelių, gatvių priežiūros ir plėtros programos, skyrus lėšų Vyriausybei, bus vykdomi žvyrkelių asfaltavimo darbai Kuršėnų miesto Birutės gatvėje ir Aukštelkės kaime Ramunių gatvėje.
Šiais metais dar bus vykdomas 3 km kelio į Aukštrakių sąvartyną remontas – bus liejama nauja asfalto danga. Zigmas Ripinskis

Total
0
Dalinasi
Related Posts