Net trečdalis sužeistųjų savaitgalio eismo įvykiuose – nepilnamečiai     

Prabėgęs savaitgalis, gegužės 4–6 dienos, buvo pirmas po daugiau nei mėnesio (kovo 23-25 dienos), kai eismo įvykiuose nežuvo nė vienas žmogus.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, per praėjusį savaitgalį šalies keliuose įvyko 33 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 42 žmonės.

Trečdalį sužeistųjų sudarė nepilnamečiai. Įvykiuose sužeista 14 vaikų, tarp kurių penki pėstieji, penki dviratininkai, trys nepilnamečiai, vairavę mopedus. Taip pat sužeista viena nepilnametė keleivė.

Tarp sužeistųjų savaitgalio įvykiuose – devyni pėstieji, septyni iš kurių buvo partrenkti pėsčiųjų perėjose, bei devyni automobilių keleiviai. Įvykiuose taip pat nukentėjo po septynis automobilių vairuotojus, motociklininkus, dviratininkus bei trys mopedų vairuotojai.

Penktadienį–sekmadienį keliuose įvyko 182 techniniai eismo įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo, Devynis eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Savaitgalį pareigūnai nustatė 109 neblaivius vairuotojus, 61 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės. Policijos pareigūnai taip pat išaiškino 89 asmenis, vairavusius neturint tam teisės, tarp šių vairuotojų iš 15 teisė vairuoti buvo atimta. Be to, buvo nustatytas 21 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejis, 507 pėsčiųjų ir dviratininkų pažeidimai, išaiškinti 123 neblaivūs dviratininkai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį, kad vis daugiau eismo įvykių įvyksta, kai automobilių vairuotojai dėl savo neatidumo nepraleidžia važiavimo pirmenybę turinčių motociklų, mopedų ir dviračių.

Pareigūnai prašo vairuotojų prieš manevruojant būtinai įsitikinti, kad nesudarys kliūties kitiems eismo dalyviams ir nesukels jiems pavojaus.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts