Fotografijų paroda „Per gyvenimą – su šypsena“

Gruodžio 10 dieną naujoje lauko galerijoje „Pietinia promenada“ pristatyta Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus Multimedijos paslaugų teikėjo tęstinės programos (PMPTt20 gr.) mokinių Gitanos Evseičikaitės, Ligijos Valterės, Gerdos Simonavičiūtės ir profesijos mokytojos Ritos Misiulienės fotografijų paroda.

„Pietinia promenada“ – tai nauja parodoms skirta vieša erdvė po atviru dangumi Šiauliuose, sukurta ir įrengta Šiaurės Lietuvos kolegijos. Galerija atvira kiekvieną dieną ir bet kuriuo paros metu. Ją aplankyti ir pasigrožėti ekspozicija labai paprasta – stabtelėkite praeidami, pravažiuodami dviračiu ar paspirtuku, pakelkite akis bent kelioms sekundėms pravažiuodami automobiliu. Prekybos ir verslo skyriaus mokinių paroda „Per gyvenimą su šypseną“ – pirmoji paroda šioje erdvėje. Vėliau galerijos veikla bus plėtojama, ekspozicijos atnaujinamos.

Projektas „Bendruomeninių veiklų plėtra Šiaulių mieste: aktyvios ir save auginančios bendruomenės link“. Projekto finansavimo šaltinis: Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Jurgita Jasnauskaitė

Total
0
Dalinasi
Related Posts