Dvi pirmos vietos bėgime „Aplink Žaliuosius ežerus“

Vilniuje vyko 31-asis tarptautinis bėgimas „Aplink Žaliuosius ežerus“ skirtas valstybės dienai ir „Žalgirio“ mūšio 610-sioms metinėms paminėti. Varžybų startas ir finišas prie „Žaliųjų ežerų“ paplūdimio.

Į bėgimą susirinko gausus būrys Lietuvos bėgimo mėgėjų. Varžybose startavo ir penki mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai. Trasos ilgis buvo 11,7 km.

Tarp 16-29 metų vyrų, devintas finišavo Edvinas Vargonas (rez. 47.15 min.).

30-39-erių metų vyrų amžiaus grupėje septintas parbėgo Marius Ignotas (rez. 41:22 min.), o Remigijus Zalumskis užėmė devintąją vietą (rez. 41:49 min.).

Tarp 40-49 metų moterų pirma finišo liniją kirto Dalia Lukošienė (rez. 48:48 min.). Absoliučioje moterų įskaitoje Dalia užėmė ketvirtąją vietą.

50-60 metų amžiaus moterų grupėje pirma finišavo ir Renata Macijauskienė (rez. 55:09 min.).

Visi finišavę dalyviai gavo bėgimo atminimo medalį. 1-3 vietų absoliučios įskaitos laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir piniginiais prizais. Nugalėtojai atskirose amžiaus grupėse vyrų ir moterų tarpe apdovanoti daiktiniais prizais.