Baltijos veteranų  paplūdimio tinklinio čempionatas

Sausio 26 d. Šiauliuose paplūdimio tinklinio komandos iš Latvijos, Rusijos ir Ukrainos kovojo dėl Baltijos paplūdimio tinklinio 2018-2019 m. čempionato  III – Etapo „LZT group – Šiauliai Cup“ nugalėtojų titulų.

Čempionatas prasidėjo spalio 27 dieną Vilniuje, sekantis etapas vyko Latvijos sostinėje Rygoje, o trečias etapas grįžo į Lietuvą ir surengtas Šiauliuose. Tai atviras Baltijos paplūdimio tinklinio lygos čempionatas, kuriame dalyvauja  ne tik Lietuvos, Latvijos, Kaliningrado srities tinklinio komandos, bet ir svečiai iš Ukrainos ir Baltarusijos. Komandos suskirstytos į dvi amžiaus grupes, 40 metų ir vyresni ir 50 +. Viso dalyvavo 32 komandos, po 16 abiejose amžiaus grupėse.

III –Etapas vyko Šiaulių paplūdimio tinklinio aikštyne „KANE‘s ARENA“. Varžybos prasidėjo nuo ankstaus ryto ir baigėsi finalinėmis kovomis 19,00 val.

Vyrų 40+ amžiaus grupėje trečią vietą iškovojo komanda iš Vilniaus Rimgaudas Lošys ir Šarūnas Manarka. Finale susitiko Latvijos komanda „Namikis /Rinkevičs“ Armands Namikis, Andris Rinkevičs iš Marupės ir vilniečiai Marius Linartas, Mindaugas Skarulskis. Po dramatiškos kovos finalą laimėjo Latvijos komanda ir pasidabino etapo nugalėtojų medaliais, vilniečiai liko antri.

Vyrų grupėje 50+ Lietuvos komandos pasielgė nesvetingai ir iškovojo visas prizines vietas.

Nugalėtojais tapo komanda „UAB“ iš Vilniaus- Miroslav Rynkevic ir Jaroslav Borkovskij. Sidabro apdovanojimais pasidabino komanda „Pagardai“- Valdas Šabrinskas ( Kupiškis) ir Gintautas Martišius (Kaunas). Bronzos medaliai atiteko komandai „Rokiškis“- Aurimas Laužadis ir Raimontas Dilys.

Sekantis etapas ivyks Vilniuje vasario 16 dieną, o finalinis etapas, kuriame ir išaiškės bendros įskaitos komandos čempionato nugalėtojos, vyks Kaune kovo16 d.