Naudingi patarimai keliaujantiems    

Artėja vasara – aktyvių atostogų ir kelionių metas, tad pateiksime keletą patarimų, kurie padės išvengti nemalonumų ir nepatogumų  keliaujant.

Svarbiausia – apranga

Vienas pagrindinių dalykų, nuo kurio priklauso jūsų komfortas atostogaujant tiek Lietuvoje, tiek ir svečioje šalyje – jūsų apranga. Kelionės rūbai turi būti praktiški, patogūs ir paprasti.

Rinkitės rūbus, kurie pagaminti iš nesiglamžančios, greitai išdžiūstančios, nesipurvinančios, tvirtos medžiagos (sintetika, medvilnė, linas).

Būtina atminti, kad apranga, keliaujant svečiose šalyse, turi būti korektiška, todėl patariame vengti užrašų, simbolių, ypač nesuprantamų, pernelyg atviros aprangos, ryškių spalvų, nes daug kur pasaulyje vertinama subtilesnė ir uždaresnė apranga. Patariame vengti ir kamufliažinės, kareiviškos aprangos.

Į  kelionę rekomenduojame pasiimti tokią aprangą: dvejas ilgas kelnes, šortus, kelerius marškinėlius trumpomis ir ilgomis rankovėmis, drabužį miegui, šiltesnį megztinį, ploną striukę nuo lietaus, apatinio trikotažo, kelias poras kojinių, apdangalą galvai (kepurę ar skarą) bei maudymosi kostiumėlį.

Kokybiški batai – kelionės sėkmės garantas

Avėkite uždarus, aukšta čiurna batus, nes jie gali padėti išvengti vabzdžių įkandimų ar pjautinių kojos žaizdų. Be to, dėvėti šlepetes ir kitus atvirus batus yra nesaugu, nes keliaujant po įvairias vietoves galima pasigauti infekciją. Sportiniai kelionės batai paprastai nėra lengvi, tačiau tvirti ir patikimi. Prieš kelionę batai privalo būti išbandyti mažesnėse išvykose, kad koja priprastų. Nerekomenduojame į kelionę vykti avint naujus batus. Nepamirškite ir guminių šlepečių – naudosite jas prausdamiesi ar maudydamiesi.

Pagal spaudą

Total
0
Dalinasi
Related Posts