Narkotikų geismas palieka dėmes biografijoje

Pasilinksminimą bare kvaišalais paįvairinti nusprendusių dviejų merginų ir trijų jų pažįstamų vaikinų biografijoje artimiausiu laiku atsiras įrašai „teistas“, nes už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis jiems teks stoti prieš teismą. Beje, dviem jų – 22 ir 26 metų vaikinams, toks įrašas – jau ne pirmas.

Vieną praėjusių metų rugsėjo vakarą laiką bare Šiauliuose  leidusios 21 ir  22 metų šiaulietės sumanė, kad ekstazio tabletės vakarą padarytų dar įspūdingesnį. Per savo pažįstamus jos susirado informaciją, kas galėtų joms kvaišalų parūpinti ir per socialinius tinklus susisiekė su 22 metų Šiaulių rajono gyventoju. Šis pasimatymą paskyrė Šiauliuose, Gegužių g. Kai merginos taksi atvažiavo į nurodytą vietą, jų laukė automobilis „Opel Astra“. Iš jo išlipęs vaikinas, merginų pageidavimu, vienai padavė tris ekstazio tabletes, kitai – keturias. Už jas susimokėjusioms merginoms jis pasiūlė taksi paleisti, o į klubą grįžti kartu su juo ir jo 21 metų pažįstamu, vairavusiu automobilį. Merginos sutiko ir persėdo į naujai pažįstamų vaikinų automobilį.

Važiuojant į klubą, Vilniaus ir Ežero gatvių sankryžoje, jų kelionę nutraukė Šiaulių apskrities policijos Patrulių rinktinės pareigūnai. Kadangi automobilio ekipažas elgėsi labai jau įtartinai, buvo visi nuodugniai apžiūrėti ir iš vairuotojo kelnaičių ištraukta 15, iš jo bendrakeleivio  striukės kišenės – 16 ekstazio tablečių. Pastarasis už kelnių slėpė dar ir 8 folijos ritinėlius su kanapėms. Merginos įsigytus kvaišalus slėpė liemenėlėje, burnoje ir rankinėje.

Ketvertukas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis pradėtas ikiteisminis tyrimas. 22 metų Šiaulių rajono gyventojui šis kaltinimas sunkesnis – neteisėtas disponavimas narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Pastarojo organizme aptikta amfetamino vartojimo pėdsakų.

26 metų vaikinui, tarpininkavusiam merginoms, surandant kvaišalų prekeivį, ir taip padėjusiam juos įsigyti, pareikštas įtarimas dėl lenkimo vartoti psichotropines medžiagas. Visiems įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės, nesusijusios su laisvės atėmimu.

Dar nepasibaigus ikiteisminiam tyrimui, šių metų vasario 7 d., 22 metų Šiaulių rajono gyventojas  vėl įkliuvo su kvaišalais. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai, kontroliuodami, ar viename Tilžės g. esančiame prekybos centre, neprekiaujama kvaišalais, atkreipė dėmesį į du vaikinus, prie kurių vis prieidavo ir nueidavo skirtingi asmenys. Kai šie jaunuoliai išėjo iš prekybos centro, juos pasekė ir  A.Mickevičiaus g. esančio gyvenamojo namo laiptinėje vieną jų sulaikė. Tai buvo tas pats, 22 metų Šiaulių rajono gyventojas, praėjusių metų rugsėjį merginoms pardavęs ekstazio tabletes. Šįkart pareigūnai jo kelnių kišenėje rado 2 paketėlius su kanapėmis, o iš burnos ištraukė dar 3 paketėlius su tokiais pat kvaišalais. Tyrimai parodė, kad jis ir vėl apsvaigęs nuo amfetamino. Vaikinui dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis buvo pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts