Smulkus verslas vystys veiklą prie bažnytinių šventorių?

Pamename, koks pasipriešinimas vyko visuomenėje tarp atskirų sektorių 3 mėnesius prie valstiečių liaudininkų politinių sprendimų scenarijų.

Laisvės partija, TS- LKD „kalė kryžiumi“ ministrus už kiekvieną direktyvą, norą tartis su mokslininkais, ekonomistais, kokių alternatyvų ieškoti, kad sėkmingai išeitume iš pandemijos situacijos.

Ši gvardija dar kovo 25 plėšėsi marškinius dėl laisvių suvaržymo – kur tai matyta, kad nustačius keliems Covid-19  atvejams paralyžiuoti sostinės kavinių, barų, restoranų, naktinių klubų veiklą.

Po Vėlinių išaugus susirgimų ir mirčių statistikai paskubomis vieną sekmadienio naktį pirmieji padėjo parašą po visišku lokdaunu, kokio Europa seniai neregėjo.

Ši koalicija pasirinko melo ir žmonių laikymo amnezijoje taktiką.  Jie  nieko neskaito, neprisimena. Premjerė Šimonytė kalba, kad komendanto valanda yra visoje Europoje – tai kaip čia Lietuva turi išlikti išskirtine išsišokėle.

Net nebuvo minčių karantiną įvesti suomiams, norvegams, islandams, Grenlandijai, Kiprui- tačiau gi išsirinko tauta niekada neklystančius ir visada šventus gerovės valstybės kūrėjus.

Šiandien „Facebbook“ platformoje verslo atstovai vos ne verkdami maldauja Dulkio – leiskite dirbti, su apribojimais, atstumais, standartais.

Sėdi buvęs banko kasininkas prie kompiuterio ir „Betsafe“ lažybų metodika svarsto, kada čia bus tie 200 atvejų per parą, galbūt balandį pasieksime tik 25 atvejus ir galėsite tyrame ore laisviau sukosėti.

Šitiems išminčiams neužtenka proto pakviesti ekspertus iš PSO, atlikti NVSC auditą ir užbaigti mirčių prirašymus, elektroninės sistemos trūkinėjimus.

Tūlas Petrauskas irgi tvirtai laikosi įsikibę kėdės, kai nieko daugiau gyvenime nesugebi, negi keliausi Užimtumo tarnybon prašyti išmaldos?

Visur verslas veikia be prievaizdų stebėsenos. Ukrainoje, Prancūzijoje – slidinėjimo kurortai, Vitebske gali apsikirpti, nusiskusti, atviru kontaktu išduodami asmens dokumentai, testamentai, Liuksemburge – mažos krautuvėlės ir kt.
Pas mus įvyko branduolinė apokalipsė ir visi tūnokime irštvose su nevalytais, nebarstytais keliais, nefunkcionuojančiomis medicininėmis paslaugomis.

Pamaištausi – būsi areštuotas, užblokuotas, nubaustas, įgąsdintas.

Nes tik streso ir žmonių varymo į bankrotus stiliumi mes visi nugalėsime nematomą priešą ir pasieksime prezidento Stachanovinį 2 milijonų susivakcinavimo kiekį.

Ruslanas Baranauskas- LMS narys

Total
0
Dalinasi
Related Posts