Meškuičiuose mamytėms skirtas talentų vakaras   

Jaukų penktadienio vakarą Meškuičių miestelio gyventojai rinkosi į Kultūros namus. Šiais metais Mamos dieną sugalvota paminėti kiek kitaip – Kultūros namų darbuotojos surengė talentų pasirodymų koncertą.

Ilgą laiką ruoštasi labai atsakingai, daug repetuota, todėl ir pasirodymai buvo vienas už kitą įdomesni, gražesni. Talentų vakaro dalyviai savo pasirodymus skyrė mamytėms, atėjusioms palaikyti mažųjų žvaigždučių. Savo dainas, šokius, įspūdingus pasirodymus dovanojo Meškuičių lopšelio-darželio, Meškuičių gimnazijos bei Kultūros namų atlikėjai. Kolektyvus ruošė būrys šaunių vadovių ir mokytojų: Sandra Valčikienė, Dacė Šimulionienė, Loreta Morkūnienė, Rasa Zelbienė bei Kristina Daukšaitė.

Meškuičių gimnazijos mokytojos E. Vilčiauskienė, I. Galkauskaite-Tenienė bei J. Šlitė drauge su savo mokiniais parengė mokinių darbų parodą, skirtą Mamos dienai. Meškuičių gimnazijos dailės mokytoja I. Galkauskaitė-Tenienė įspūdingomis mandalomis papuošė kultūros namų sceną. Laukdami mamos dienos, edukacinio užsiėmimo metu vaikai gamino gėlytes bei paruošė sveikinimą į renginį atėjusioms mamoms.

Šventės išvakarėse Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo Meškuičių seniūnijos Dapkūnų kaimo gyventoją, šešių vaikų Mamą Angelę Gendvilienę. Šventės metu Meškuičių seniūnė Jolanta Baškienė bei visi susirinkę negailėjo sveikinimų ir plojimų šiai nuostabiai mamai.

Renginio metu savo talentus demonstravo ne tik mažieji atlikėjai, bet ir susirinkę žiūrovai. Viso renginio metu mokytasi šokio, kuris, pasibaigus talentų pasirodymams, vainikavo šventę.

Iš žiūrovų veidų nedingo šypsenos. Kultūros namų renginių organizatorė Loreta Morkūnienė visiems dalyviams įteikė inkilėlius. O mažųjų atlikėjų širdelės suspurdėjo iš laimės renginio vedėjai Viktorijai paskelbus, jog į kitą Talentų šou etapą, kuris vyks lygiai po metų, keliauja visi atlikėjai.

Meškuičių filialo informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts