Mitybos specialistė apie idealią figūrą   

Rajono Visuomenės sveikatos biure svečiavosi mitybos specialistė, knygos „Ideali figūra“ autorė, asmeninė trenerė Rūta Beišyte-Aminova.

Susitikimo su kuršėniškiais metu Rūta atsakė į tris svarbius klausimus: kaip susitarti su savimi, kaip pasirinkti sau tinkamą fizinę veiklą, kaip nebijoti maisto?

Paskaitą lektorė pradėjo kalbėdama apie tai, kad norint pradėti fiziškai aktyviau gyventi ir rinktis sveikatai palankų maistą, būtina – motyvacija. Paskaitos dalyviams buvo priminta vandens svarba organizmui, kad kiekvienam kūno masės kilogramui reikia 30 mililitrų vandens kasdien.

Lektorė patikino, kad sveika mityba nėra brangi, nes juk vienas kilogramas saldumynų kainuoja gerokai brangiau nei kilogramas kruopų. O radus fizinę veiklą pagal savo pomėgius (važiavimas dviračiu, plaukimas, bėgimas, šokiai, joga, kovos menai ar kt.), tapsime aktyvesni, sveikesni ir gražesnių kūno formų.

„Svarbu nebijoti bandyti, keistis ir tobulėti!“, – linkėjo viešnia visiems, norintiems žengti sveikesniu gyvenimo keliu.

Informaciją apie Šiaulių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuojamus nemokamus sveikatos renginius galite rasti tinklapyje www.siauliurvsb.lt. Papildoma informacija: Facebook paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių rajono savivaldybės internetinėje svetainėje, rubrikoje „Gyventojams“ – „Visuomenės sveikatos biuras“, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, „Kuršėnų krašto žinių“ laikraštyje ir viešuosiuose rajono skelbimams skirtose vietose.

Vaineta JURKIENĖ
Visuomenės sveikatos biuro specialistė

Total
0
Dalinasi
Related Posts