Merginų „Futbolo naktis“    

Baigiantis kalendoriniams 2018-aisiams Kuršėnų mokinių sporto klubas „Flamingas“, vykdantis neformaliojo vaikų švietimo programą „Merginų futbolo plėtra“ surengė įspūdingą sporto šventę „Futbolo naktis“.

Programoje dalyvauja 25 mūsų mokyklos mokinės, tačiau tėveliai nakčiai ne visoms davė sutikimą… Į šventę rinkosi drąsiausios, nebijančios iššūkių merginos. Į pagalbą buvo pasitelkta ir keletas berniukų, kurie padėjo organizuoti šventę.

Renginys prasidėjo salės futbolo turnyru, kuriame 6 komandos sužaidė 15 rungtynių. Buvo daug emocijų, ryžto ir… nusivylimo. Bet juk tai – sportas: čia visada būna ir pergalių, ir pralaimėjimų. Smagiai pasportavę visi rinkosi Kuršėnų sporto mokyklos metodiniame kabinete, kur įvyko „Protų mūšis“. Vaikai daug sužinojo apie žmogaus sandarą, svarbiausius jo organus, šunų veisles ar muzikos „grandus“. Čia pat buvo įsikūręs ir mūsų vaišių stalas – „ofisiukas“ (taip jį pavadino Nerilė Gilytė). Vaišinomės savo atsineštomis gėrybėmis bei „Taco“ picomis.

O tuo metu sporto salėje jau laukė metų apdovanojimai. Už aktyvią veiklą merginoms buvo įteiktos saldžios dovanėlės bei sportinis inventorius. Šiemet buvo pasiekta ir puikių sportinių rezultatų: komanda dalyvavo Lietuvos mergaičių futbolo čempionate, Lietuvos „Ladygolo“ žaidynėse, tapo Šiaulių rajono čempione, laimėjo pirmąją vietą Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo zoninėse varžybose.

Dar ilgai salėje skambėjo muzika, vyko nuotaikinga diskoteka. Pavargusiųjų laukė naktinis kino seansas. Kai kas ir visą naktį nemiegojo, kai kas užmigo tik paryčiais…

„Flamingas“ NVŠ programą tęs ir 2019-aisiais. Iš karto po Naujųjų Metų bus sudaromos sutartys su naujais ir buvusiais nariais. Kviečiame merginas prisijungti prie mūsų! Kiekviena mergina, dalyvaujanti programoje, kiekvieną mėnesį gauna valstybės dotaciją (apie 15 eurų). Už šias lėšas vystama į varžybas, perkamas sportinis inventorius, vykdomos kitos įvairios veiklos.

Romualdas JUODIS

Klubo prezidentas, kūno kultūros mokytojas

Total
0
Dalinasi
Related Posts