Pirmenybės įsibėgėja

Balandžio viduryje prasidėjusios 2018 metų Lietuvos jaunių futbolo pirmos lygos pirmenybės, kuriose dalyvauja Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos komanda, pasiekė pirmo rato vidurį.

Pirmos lygos pirmenybių Vakarų-Šiaurės regione dalyvauja 8 komandos, kurios sužais tarpusavyje po tris kartus. Regiono nugalėtojas dėl lygos nugalėtojo vardo žais dvejas rungtynes su Pietų-Rytų regiono nugalėtoju.

Mūsų regiono turnyrinės lenteles priekyje Mažeikių FK  „Atmosfera“ ir Klaipėdos FK „Atlantas“, kol kas nepatyrę pralaimėjimų. Telšių FC „Džiugas“  po 5 rungtynių turi 7 taškus, FK „Šilutė“ surinko 7 taškus per 4 rungtynes . Kuršėnų SM komanda po 3 rungtynių turi 6 taškus ir užima penktąją vietą.

Pirmenybes Kuršėnų sporto mokyklos komanda pradėjo pralaimėjimu rezultatu 1:2 mažeikiečiams jų dirbtinės dangos aikštėje. Tai buvo geriausios Kuršėnų jaunųjų futbolininkų rungtynės, kuriose jie buvo verti bent lygiųjų. Įvartį įmušė Rokas Šnaras, kitam- pritrūko laiko, nes pirmame kėlinyje praleidę du įvarčius, antrajame, prisitaikę prie neįprastos dangos, kuršėniškiai perėmė iniciatyvą.

Antras turas buvo klaikus. Nuvykę į Šilutę, sužaidė rungtynes, jas laimėjo rezultatu 3:1, bet, dėl to, kad neatvyko oficialiai patvirtintas teisėjas, taškai nebuvo skirti. Rungtynės turės būti peržaistos. Įdomu: kada ir kur, nes Šilutė randasi ne už Daugėlių pušyno.

Kaip ir buvo galima tikėtis, slogių atsiminimų iš antro turo slegiami, Kuršėnų SM komandos žaidėjai savo aikštėje labai sunkiai įveikė nestiprią Kretingos SM komandą. Įvarčio autorius Tomas Poškus.

Ketvirto turo rungtynes Kuršėnų SM komanda žaidė Radviliškyje ir laimėjo rezultatų 5:0.

Nereikėtų nuvertinti Radviliškio ŠSPC komandos – ji tokia pat tvarkinga ir stipri, ir  dar parodys savo jėgą. Ir šiose rungtynėse vyko atkakli kova. Pirmą kelinį kuršėniškiai laimėjo rezultatu 1:0.

Įvarčius šiose rungtynėse mušė Benas Ramanauskas ir Deividas Tamašauskas – po 2 , Vaidotas Savickas – 1. Toliau reikėtų išvardinti ir pagirti visą komandą, sužaidusią geras rungtynes. Tikiu, kad šį pergalė, kaip ir vis gerėjantis daugumos komandos žaidėjų žaidimas leis sėkmingai pakovoti dėl aukštos vietos regione, bet kad lengva nebus – tai matosi jau dabar.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts