Meniškos kolektyvo pavasario atostogos     

Rajono Kultūros centro šiuolaikinių šokių grupei JAMP mokinių pavasario atostogos buvo kupinos veiksmo ir įspūdžių.

Pasirodymas festivalyje

Kolektyvas keliavo į Austriją, ten dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje “Spring Fairy Tale”.  Pakeliui  jaunieji Kuršėnų šokėjai apžiūrėjo Lenkijos miestą Opolę, kuris draugauja su Alytumi.

Su Viena šokėjus supažindino čia jau dešimtmetį gyvenanti lietuvė gidė Daiva.

Šokių festivalyje JAMP pristatė 4 choreografines kompozicijas. Festivalyje dalyvavo 14 grupių  iš Bulgarijos, Ukrainos, Gruzijos, Kosovo, Turkijos, Makedonijos ir kitų šalių.

JAMP’ukai labai susidraugavo su šokėjais iš Kosovo. Išmoko net keletą jų nacionalinių šokių žingsnelių.

Vienoje praleistos dvi trumpos, bet labai turiningos dienos,  JAMP šokėjų širdyse paliko daug neišdildomų įspūdžių.

Šokio stovykla

Tuo  atostogų  nuotykiai dar nesibaigė. Grįžusi iš Austrijos ir porą dienų pailsėjusi, grupė JAMP organizavo šokio stovyklą Kuršėnuose.

Pasikvietė iš Vilniaus patyrusį ir jau žinomą ne tik Lietuvoje šokių mokytoją Marių Eidrigevičių (ARNI), kuris, ką tik grįžęs iš gatvės šokių kursų Švedijoje, pristatė trupinėlį gautos informacijos jauniesiems šokio entuziastams. Vaikai mokėsi Popping, Hip-hop, House, Breaking ir Locking šokių stilių pradmenų, taip pat išbandė savo jėgas improvizuodami  bendruose rateliuose (cypher).

Tai jau nebe pirmas  susitikimas Kuršėnuose  su šiuo mokytoju. Marius nuolat dalyvauja JAMP organizuojamame jaunimo šiuolaikinių šokių festivalyje TAŠKAS. Gerokai patobulėję JAMP šokėjai toliau repetuoja ir ruošiasi ateinantiems pasirodymams.

Gintarė PUČINSKIENĖ

Kolektyvo vadovė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau
Aš negaliu pakeisti vėjo krypties, tačiau galiu pakreipti bures, kad visada pasiekčiau savo tikslą. (Jimmy Dean) Gerbiami verslininkai,…