Futbolo pirmenybės artėja prie finišo tiesiosios

Antradienį  rajono mažojo futbolo 5×5 pirmenybėse sužaistos pusfinalių rungtynės. Po jų paaiškėjo komandos kovosiančios didžiajame finale ir dėl trečiosios vietos.

Principinė dvikova

Pirmieji į aikštelę išbėgo Meškuičių „Meškuičiai“ – Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“, Tai buvo principinė dvikova dėl kelialapio į pusfinalį. Pirmąjį kėlinį komandos apsikeitė po porą įvarčių. Tačiau antrajame kėlinyje sėkmingiau žaidė „Meškuičių“ futbolininkai, kurie jį laimėjo rezultatu 5:3, o rungtynes –7:5.

„Meškuičių“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Gvidas Pupkus, pelnęs 5 įvarčius, o  Mantvydas Kozlovas prie pergalės pridėjo dviem įvarčiais.

Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ komandoje tris įvarčius pelnė Rokas Šnaras, o Tomas Poškus – du.

Lyderių kova

Antrosiose rungtynėse santykius aiškinosi turnyrinės lentelės lyderiai – Raizgių FK „Savanoris“ ir Kuršėnų FK „Venta“. Pirmąjį kėlinį Raizgių futbolininkai dar bandė priešintis Kuršėnų komandai ir jį kuršėniškiai laimįjo rezultatu 2:1. Antrajame kėlinyje „Savanorio“ vartininkas vos spėjo traukti kamuolį iš vartų. Kuršėniškiai kėlinį laimėjo 8:1 ir šventė pergalę rezultatu 10:2.

„Savanorio“ komandoje po vieną įvartį pelnė Tadas Činskis ir Ignas Diliūnas.

Kuršėnų FK „Venta“ rezultatyviausiai žaidė Eimantas Dambrauskas, pelnęs du įvarčius. Povilas Mickevičius, Airidas Jocas, Valdemaras Palubinskas, Mantas Kazlauskas, Mindaugas Jonušas, Ričardas Stankus, Daivaras Daujotas, Tadas Šimkauskas prie pergalės prisidėjo įmušdami po vieną įvartį.

Finišo tiesioji

Po šių rungtynių paaiškėjo, kad Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ komandai pirmenybės jau baigėsi, Surinkusi tris taškus ji užėmė penktąją vietą ir nepateko į pusfinalių varžybas.

Pirmąją vietą pirmenybėse užėmė Kuršėnų FK „Venta“, surinkusi 12 taškų. Antroje vietoje liko Raizgių FK „Savanoris“ – 7 taškai. Trečioje vietoje – Daugėlių „Flamingas“, surinkęs 4 taškus, o Meškuičių „Meškuičiai“ su trimis taškais – ketvirti.

Atkalios ir rezultatyvios pusfinalių kovos

Pirmieji į aikštelę išbėgo Kuršėnų FK „Venta“ ir Meškuičių „Meškuičiai“. Šiose rungtynėse netrūko įvarčių. Ir nors rungtynių nugalėtoją galėjai nuspėti jau po pirmo kėlinio, nes pailsėti komandos išėjo esant rezultatui 6:2 „Ventos“ naudai. Tačiau įspūdį paliko ir antrasis.Nors Meškuičių futbolininkai dar bandė kovoti ir gana agresyviai, tačiau kuršėniškiai jį laimėjo 8:3. „Ventos“ futbolininkai nugalėjo „Meškuičius“ 14:5.

Nugalėtojams Eimantas Dambrauskas pelnė penkis, Valdemaras Palubinskas – keturis, o Mindaugas Jonušas – du įvarčius. Daivaras Daujotas, Aivaras Rugenis ir Airidas Jocas prie pergalės pridėjo po vieną įvartį.

„Meškuičių“ komandoje Gvidas Pupkus pelnė tris įvarčius, o Matas Razanovas ir Kostas Dagys po vieną.

Kitose pusfinalio rungtynėse susitiko Raizgių FK „Savanoris“ ir Daugėlių „Flamingas“. Pirmąjį kėlinį laimėjo „Flamingo“ komanda rezultatu 3:2. Tačiau po pertraukos Fortūna nusisuko nuo jų – pralaimėta 2:4. Rungtynes laimėjo „Savanorio“ komanda 6:5.

„Savanoriui“ Mantas Švažas ir Ignas Diliūnas pelnė po du įvarčius. Tadas Činskis ir Lukas Petravičius įmušė po vieną.

Daugėlių „Flamingui“ du įvarčius pelnė Laimonas Gustys. Deivydas Šiuša, Marius Cikanavičius ir Evaldas Smilgys – po vieną.

Laukia finalai

Po šių rungtynių paaiškėjo, kad kovo 26 dieną dėl trečiosios vietos kovos Meškuičių „Meškuičiai“ ir Daugėlių „Flamingas“, o finale susitiks Kuršėnų FK „Venta“ ir Raizgių FK „Savanoris“.

Prieš pirmąjį susitikimą vyks baudinių konkursas, o devintą valandą vakaro numatytas pirmenybių uždarymas ir komandų apdovanojimas.

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke kol kas pirmauja Rokas Šnaras (Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“) –16 įvarčių. Antroje vietoje FK „Venta“ žaidėjas Eimantas Dambrauskas, įmušęs 14 įvarčių, o trečioje – dar vienas FK „Venta“ žaidėjas Povilas Mickevičius, įmušęs 10 įvarčių.