Lietuvos 100-mečiui moterys sukūrė paveikslą 

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Aukštelkės filialo ir Aukštelkės „Darbščiųjų rankų“ būrelio narės sukūrė paveikslą, skirta Lietuvos 100-mečiui, kuris puošia bibliotekos ir bendruomenės namų interjerą.

Artėjant valstybės atkūrimo 100-mečiui, Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Aukštelkės filialo ir Aukštelkės „Darbščiųjų rankų“ būrelio narei Irenai Cibulskienei, kilo mintis ant putų polistirolo padaryti paveikslą iš gėlių „Lietuvos 100-metį pasitinkant“. Būrelio narės ir Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė, mielai sutiko bei prisidėjo prie darbo ir sukūrė paveikslą.

Pirmiausia ant putų polistirolo Irena Cibulskienė padarė baltą foną iš medžiagos ir rėmus vyšnine spalva. Kitos būrelio narės piešė Lietuvos žemėlapį, karpė ir darė dirbtines gėles. Lietuvos žemėlapis yra padarytas iš gėlių Lietuvos vėliavos spalvomis.

Aukštelkės mokykla-daugiafunkcis centras Aukštelkės bibliotekai  ir bendruomenės namams  sukūrė foto sienelę „AUKŠTELKĖ – LIETUVOS 100-EČIUI“. Nuo vasario 12 iki kovo 9 dienos vyks foto sesija „Aš –  aukštelkiškis“, bus fotografuojamos asmenukės.

Roberta ŠINUŠIENĖ
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji
bibliotekininkė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Dingo senutė

Rugsėjo18 d. (antradienį) iš namų išėjo ir iki šiol negrįžta 76 m. Genovaitė Atamančiukienė, gyvenanti Šiaulių r., Lukšių…