Lengvaatlečių startai Klaipėdoje ir Kaune

Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos meistriškumo ugdymo ir meistriškumo tobulinimo grupių geriausieji lengvaatlečiai kovo mėnesio pirmąjį savaitgalį startavo Lietuvos jaunučių ir jaunimo uždarų patalpų čempionatuose, kurie buvo surengti Klaipėdoje ir Kaune.

Daugiau kaip 250 jaunųjų lengvaatlečių rungtyniavo Lietuvos jaunučių čempionate Klaipėdoje. Jų tarpe ir 8 iš Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos. Aukščiausią , 4-ąją vietą, iškovojo neformaliojo švietimo mokytojo Romualdo Juodžio auklėtinis Rokas Prazauskis, rungtyniavęs 2000 m bėgimo varžybose. Savo asmeninius rekordus pagerino šuolininkė į aukštį Rugilė Dikšaitė, pelniusi septintąją vietą, bei rutulio stūmimo rungtyje dalyvavusi Nerilė Miežytė. Abi merginas  varžyboms ruošė neformaliojo švietimo mokytojas Petras Vaitkus. Komandinėje įskaitoje rajonų grupėje Šiaulių rajono jaunučių rinktinė pelnė penktąją vietą.

Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų jaunimo čempionate Kuršėnų sporto mokyklos atstovai iškovojo du bronzinius apdovanojimus. Ant trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio kopė šuolininkas į aukštį Rokas Vepštas, kurį treniruoja P.Vaitkus, bei neformaliojo švietimo mokytojo Arno Lukošaičio auklėtinis, Deividas Rastokas, rungtyniavęs 1500 m bėgimo varžybose. Prizininkų pakylos papėdėje liko kitas mokytojo A.Lukošaičio mokinys Mikas Montvilas iškovojęs ketvirtąsias vietas 1500 m ir 3000 m bėgimų rungtyse. Savo mokytoją ir negausią Kuršėnų sporto mokyklos komandą savo kovingumu ir ryžtu maloniai nustebino Deivido ir Miko treniruočių draugas Matas Baura, sugebėjęs iškovoti 5-tą vietą 3000 m ir 8-tą vietą 1500 m nuotoliuose. Komandinėje įskaitoje Kuršėnų sporto mokyklos jaunimo rinktinė iškovojo ketvirtąją vietą rajonų grupėje.