Kuršėnuose varžėsi regiono neįgalieji

Kuršėnų sporto mokyklos sporto bazėje surengta Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto šventė „Aš, sportas ir negalia“, kurią organizavo Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubas „Atgaiva“ (pirmininkė Elena Adomaitienė) kartu su Kuršėnų sporto mokykla (direktorė Ilona Vaičiulienė).

Renginyje dalyvavo Kauno, Palangos, Kretingos, Šiaulių, Radviliškio, Pakruojo, Šeduvos, Telšių ir Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubai.

Šventės dalyvius pasveikino sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė. Nuskambėjus Lietuvos Respublikos valstybiniam himnui, žodį tarė sporto klubo „Atgaiva“ pirmininkė Elena Adomaitienė. Ji sakė: „Liga – ne barjeras. Tai savęs ribojimas, kurį jūs įsikalate sau į galvą“. Žodį tarė ir visų atvykusių klubų atstovai. Varžybų vyriausiasis teisėjas paskelbė šventės programą. Joje – net 11 rungčių…

Malonu pažymėti, kad šie žmonės turi tiek daug noro ir entuziazmo, kurio pavydėti gali ne vienas sveikas žmogus. Dalyviai gausiai dalyvavo rungtyse, išbandė įvairias veiklas, aktyviai leido laisvalaikį. Geriausieji apdovanoti medaliais, atminimo dovanėlėmis.

Šventės svečius linksmino net dvi kaimo kapelos iš Telšių ir Kuršėnų. Pietums mokyklos kiemelyje virė skani ir soti žirnių košė.

Susumavus kompleksinės įskaitos rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo Kuršėnai, antri – Pakruojis, treti – Radviliškis. Tačiau ne rezultatai šį kartą buvo svarbiausia – malonus pabendravimas, puikiai praleistas laikas su senais draugais buvo kur kas svarbiau.

„Atgaivos“ atstovai nuoširdžiai dėkoja sporto mokyklos neformaliojo švietimo mokytojams ir kitiems darbuotojams, padėjusiems organizuoti šventę.

Po metų dalyviai sutarė susitikti dar kartą jau po rekonstrukcijos neatpažįstamai atsinaujinusiame Daugėlių stadione.

Romualdas JUODIS

Kuršėnų sporto mokyklos metodininkas suaugusiųjų sportui

Romualdo JUODŽIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Bėk per Naujus!    

Sausio 1-ąją sporto klubo „Lukas“ bėgikai surengė tradicinį bėgimą-akciją „Bėk per Naujus“. 10 valandą ryto Šiaulių rajono sporto…