Pergalės tarptautiniame turnyre Kaune

Antrus metus iš eilės Kauno kiokušin karatė klubai „Shori“ ir „Osu“ suorganizavo tarptautinį turnyrą „Kaunas open  2018“.

Šiais metais karatistai susijungė su Rimanto Kaukėno paramos grupe ir susivienijo projektui „Lets join the fight together“. Projekto esmė – vienytis ir padėti vaikams kovoti su onkologinėmis ligomis.

Kaune kovai vienijosi į turnyrą sukviesti aukštesnio lygio diržus turintys kovotojai (nuo 7kyu ), o jų buvo per 400 iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. Tarp jų varžybose dalyvavo 14 kuršėniškių, kurie kovėsi atkakliai ir net 11 iš jų iškovojo prizines vietas.

Čempionais tapo keturi kovotojai: Vakaris Kaveckas, Titas Černiauskas, Julius Simonovičius ir Tomas Mituzas.

Antrąsias vietas laimėjo Mėta Salygaitė, Kristijonas Pocius ir Gvidas Rimkus.

Trečiąsias vietas pelnė: Teodora Kaveckaitė, Raigardas Salyga, Nojus Grikštas ir Silvijus Žemeckas.

Sportininkus į varžybas lydėjo ir jose pagrindiniais tatamių teisėjais dirbo Vygandas Milieška ir Valdemaras Mitkus.