Kuršėnų ligoninė ruošiasi įgyvendinti investicinį projektą

Viešoji įstaiga „Kuršėnų ligoninė“, atnaujinusi planines paslaugas, sulaukė geros žinios, kad ligoninės projektas „Geriatrijos dienos stacionaro ir ambulatorinių paslaugų plėtra VšĮ „Kuršėnų ligoninėje“ pripažintas tinkamu ir iš Europos Sąjungos fondų skirta 300 000 eurų.

Laukia remontai

„Spalio mėnesį mes pradedame geriatrijos projektą, kuris iš esmės pakeis ligoninės antrąjį aukštą ir visos tos investicijos, kurios ateina padės jį pritaikyti naujų paslaugų vykdymui ir teikimui. Bus atlikti ne tik patalpų remontas, bus įsigyta medicininė technika, priemonės“, – sakė ligoninės direktorė Renata Noreikaitė.

Jos teigimu, tai pakankamai didelė investicija ir už projektui skirtas lėšas bus galima padaryti kokybišką ligoninės antrojo aukšto šiuolaikinį remontą, pakeičiant langus, santechniką, vamzdynus, elektros instaliaciją.

Įgyvendinus visus šio projekto tikslus, pagrindinio įstaigos korpuso antrajame aukšte bus sukurta reikalinga infrastruktūra dienos stacionaro ir ambulatorinių geriatrijos paslaugų teikimui, pagerinta Šiaulių rajono senėjančių gyventojų sveikatos priežiūros paslaugų kokybė, prieinamumas.

Atnaujino paslaugas

Kai tik buvo leista atnaujinti planines paslaugas, Kuršėnų ligoninė viena iš pirmųjų jas atnaujino – šiuo metu pacientai jau gali registruotis ir lankytis pas gydytojus-konsultantus, gauti reabilitacijos,  dantų protezavimo paslaugas.

Taip pat jau priimami pacientai ir į Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių su šeimos gydytojų siuntimu. Naujai į slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių paskirti pacientai karantinuojami pagal visas taisykles atskirose patalpose 14 dienų, yra ištiriami, o pasibaigus 14-os dienų terminui perkeliami į stacionarų slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių.

Ligonių lankymas yra galimas gavus gydančio gydytojo leidimą ir laikantis visų apsaugos ir higienos reikalavimų.

Zigmas RIPINSKIS

Sauliaus JUŠKEVIČIAUS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts