Egzaminuose dalyvaujantiems rajono pedagogams – dvigubas apmokėjimas

Prasidėjusi pagrindinė brandos egzaminų sesija šiemet rajono pedagogams yra šiek tiek kitokia. Tai ne tik dėl nuotolinio mokymosi rezultatų, bet ir dėl apmokėjimo tvarkos. Šiaulių rajono pedagogai – brandos egzaminų vykdytojai ir vertintojai šiemet gaus dvigubą atlyginimą už šį darbą.

Rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė aiškino, kad atlygis pedagogams-brandos egzaminų vykdytojams ir vertintojams yra skiriamas iš valstybės biudžeto tikslinės dotacijos – Mokymo lėšų.

„Kadangi pedagogams šie mokslo metai buvo ypač įtempti, Savivaldybė tai įvertino ir iš Savivaldybės biudžeto papildomai skyrė lėšų lygiai tokią pat sumą, kokią skyrė valstybė. Savivaldybės administracijos direktoriaus Gipoldo Karklelio idėja skirti papildomų lėšų pedagogams – labai sveikintina“, – sakė vedėja.

Savivaldybės skirtas lėšas pedagogai gauna egzaminų sesijos metu, o valstybės paskirtos lėšos, vedėjos Juditos Šertvytienės teigimu, bus išmokėtos pasibaigus egzaminų sesijai – rudenį.

Šiemet Šiaulių rajone yra 183 pedagogai-egzaminų vykdytojai ir vertintojai iš 20 mokyklų.

Rajone šiemet mokyklą baigia 213 abiturientų, iš kurių anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą šiemet pasirinko – 154 abiturientai, lietuvių kalbos ir literatūros – 130, matematikos – 126, istorijos – 94, biologijos – 45, geografijos – 26, fizikos – 22, informacinių technologijų – 16, chemijos – 2, o rusų kalbos – 1.

Rita ŽADEIKYTĖ

Mero padėjėja

Asociatyvi nuotr.

Sauliaus JUŠKEVIČIAUS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Orai 

Liepos 20-26 dienomis bus permainingi orai, beveik kasdien trumpai palynos, griaudės perkūnija, tačiau šiluma nesitrauks. Ji vargins ne…