Kuršėnų centre – deramas dėmesys rezistentų paminklui ir verslo zonai

Baigiant įgyvendinti Kuršėnuose pėsčiųjų tilto per Ventos upę projektą jau parengti projektiniai pasiūlymai, kaip sutvarkyti ir šalia esančius objektus – Rezistentų paminklą ir smulkiajam verslui numatytą prekybos ir paslaugų vietą.

Parengti projektiniai pasiūlymai, kaip sutvarkyti istoriškai itin svarbaus rezistentų paminklo aplinką ir prieigas. Šis paminklas, 1993 metais pastatytas partizanams, žuvusiems už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę atminti yra lankomas didžiųjų valstybės švenčių progomis, taip pat minint su skaudžiausiai Lietuvos įvykiais susijusias datas. Siūloma ne tik sutvarkyti patį taką link Rezistentų paminklo, tačiau ir įrengti dekoratyvinę sieną, kuri atskirtų taką link paminklo ir gyventojų ūkinius pastatus. Taip pat yra parengti ir keli projektiniai pasiūlymai, kaip sutvarkyti paminklo aplinką.

Greta tilto yra planuojama 1924 kvadratinių metrų ploto teritorija, kur būtų pastatyti suvenyrų prekybai skirti paviljonai bei galėtų įsikurti maitinimo paslaugas teikiantys verslininkai.

Kuršėnų miesto seniūnijai yra pateikti projektiniai pasiūlymai, seniūnija šiuos projektinius pasiūlymus turi apsvarstyti su seniūnaičiais, miesto gyventojais ir pateikti svarstymo protokolą, kuriems variantams pritarta iki gruodžio 4 dienos.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Projektinių pasiūlymų vizualizacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts