Taryba priėmė svarbių sprendimų

Antradienį posėdžiavusi Šiaulių rajono savivaldybės Taryba priėmė sprendimus dėl visų 44 posėdžiui pateiktų klausimų.

Priimtas svarbus sprendimas dėl dovanos kūdikiui skyrimo tvarkos. Anksčiau galiojusioje tvarkoje buvo numatyta, kad dovana skiriama, kai bent vienas iš tėvų gyvenamąją vietą Savivaldybėje būtų deklaravęs ne  trumpiau kaip 12 mėnesių iki kūdikio gimimo. Dabar šis terminas rajono savivaldybėje sutrumpintas perpus. Kūdikio dovana bus teikiama, jeigu bent vienas iš  tėvų gyvenamąją vietą deklaravo rajono savivaldybėje ne trumpiau kaip 6 mėnesius iki kūdikio gimimo, o tėvai ar vienas iš tėvų kreipiasi dėl dovanos per 12 mėnesių nuo kūdikio gimimo dienos.

Rajono politikai pritarė, kad būtų įsteigtos 10,5 val. darbo trukmės po vieną ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo grupės net trijose rajono švietimo įstaigose: viena ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupė Pakapės mokykloje, ikimokyklinio ugdymo grupė Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ bei priešmokyklinio ugdymo grupė būsimoje Dubysos Aukštupio mokykloje Aukštelkėje.

Priimtas sprendimas reorganizuoti Daugėlių lopšelį-darželį ir Kuršėnų lopšelį-darželį „Buratinas“ sujungimo būdu bei nustatyta, kad nuo 2020 metų rugpjūčio 31 dienos jos tampa nauju juridiniu asmeniu, kurio pavadinimas – Kuršėnų lopšelis-darželis. Taip pat nuspręsta, kad Naisių mokykla nuo naujų mokslo metų tampa Meškuičių gimnazijos Naisių skyriumi, Ginkūnų lopšelis-darželis reorganizuojamas prijungiant prie Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos, o Kužių lopšelis-darželis „Vyturėlis“ prijungiamas prie Kužių gimnazijos.

Taip pat rajono Taryba nustatė švietimo įstaigų vadovų ir darbuotojų leistiną didžiausią pareigybių skaičių.

Šiaulių rajono savivaldybės Etikos komisijos pirmininke šiame posėdyje išrinkta Ingrida Venciuvienė, kuri pakeis atsistatydinusią Romą Albrikienę.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
1
Dalinasi
Related Posts