Humoro ir satyros šventė „Juoktis reikia, juoktis sveika“     

Į Žarėnuose vykusią tradicinę Šiaulių rajono humoro ir satyros šventę „Juoktis sveika, juoktis reikia“ susirinko gausus būrys žiūrovų ir dalyvių.

Humoras gydo visapusiškai: emocijos aprimsta, mintys pasidaro aiškios, o kūnas ilsisi nuo įtampos, baimės ar nuoskaudų. Tai leidžia atgauti dvasinę pusiausvyrą ir būti sveikais.
Šventėje dalyvavo šešios humoro grupės: iš Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubo „Atgaiva“ humoro grupė (vadovė E. Adomaitienė) su programa ,,Dienos svajos“, KC Bazilionų filialo Gilvyčių salės humoro grupė „Gilvieta“ su programa ,,Dienos kronika“(vadovė R. Jonaitienė), Micaičių bendruomenės humoro grupė „Kaimynės“ su programa ,,Mobiliakinės kaimynės“ (vadovė I. Kaselienė), Šakynos filialo Žarėnų salės humoro grupė “Epidemija“ su programa „Vieną kartą prie arbatos“ (vadovė S. Butvidienė) ir Šakynos filialo grupė „Pirmadienis“ (vadovas R. Mickevičius).
Šventės pabaigoje vertinimo komisija paskelbė, kad geriausias šių metų pasirodymas – Micaičių bendruomenės humoro grupės „Kaimynės“.

Visoms humoro grupėms buvo įteiktos nominacijos. Šventėje pasirodė Klaipėdos rajono Veiviržėnų kultūros centro Žadeikių skyriaus humoro grupė „ Gryčia“ (vadovė E. Selskienė).

Sigita BUTVIDIENĖ

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts