Kuršėnų bibliotekoje – policijos pareigūno fotografijų paroda 

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Fotomeno parodų erdvėje atidaryta dar viena išskirtiniais kadrais pasižyminti fotonuotraukų paroda „Kai nusileidžia saulė“. Unikalių nuotraukų autorius – policijos pareigūnas Marius Jackevičius.

Autorius pasakoja, kad fotografuoja jau dešimtmetį, bet intensyviai fotografija pradėjo domėtis prieš dvejus metus. Anot Mariaus, dabartinė fotografavimo technika kur kas tobulesnė, atsirado daugiau galimybių gauti informacijos, kaip ir ką daryti fotografuojant. Jis laisvalaikį stengiasi suderinti su pomėgiu. Su šeima daug laiko leidžia gamtoje – ten ir gimsta gražiausi kadrai. Mariaus teigimu: „Fotografija žavi tuo, kad kartais akimis tiek nematai, kiek gali pamatyti nuotraukoje. Net į dangų pažiūrėjęs nepamatysi tiek žvaigždžių, kiek jų gali užfiksuoti fotoaparatas“.

Parodos autoriaus nuomone, fotografijos sąvoka yra labai plati, lygiai kaip ir jos pasirenkami objektai, stiliai. Gali fotografuoti žmones, gyvūnus, mažus objektus, sportą ir begalę kitų dalykų. Būtent jis žavisi situacijomis, kurių paprastai kasdien nepamatysi.

Parodoje eksponuojamose nuotraukose įamžinti nakties vaizdai: ežeras, ant kurio atsispindi mėnesiena, begale šviesų nutviekstas miestas, pėsčiųjų takai, daugiaspalviai tiltai, greitkeliai bei gamta, nušviesta vakaro žaros.

Karolina JASIUKEVIČIŪTĖ

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

Total
0
Dalinasi
Related Posts