Kuršėniškius sukvietė skaitovų konkursas-varžytuvės

 

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje įvyko pradinių klasių mokinių skaitovų konkursas-varžytuvės „Laisvė mano šaliai“.

Vaikų literatūros skyrius seniai buvo nematęs šitokio gausaus būrio moksleivių. Džiugu, kad turime naujai įkurtą kino erdvę, kurioje ne tik talpiai susėdome, bet ir klausėme vaikų skaitomų eilių.

Startą renginiui davė Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 2b klasės mokytojos Jolantos Kazlauskaitės ugdytiniai. Visi skaitė skirtingų autorių pasirinktus eilėraščius, skirtus Lietuvai. Bibliotekininkės negalėjo atsistebėti vaikų išraiškingu skaitymu, veido mimikomis.

Džiugina, kad sulaukta svečių ir iš kitų klasių. Mokytojos Rimos Navickienės ruošta ketvirtokė Emilija padeklamavo Virginijos Stunžėnienės eilėraštį „Lietuva“, o jauniausia dalyvė, mokytojos Miglės Petrauskienės pirmokėlė Vakarė, skaitė Aldonos Elenos Puišytės eilėraštį „Žydinti Lietuva“. Konkursą užbaigė ir garsiais plojimais buvo pakviesti mokytojos Danguolės Petrulienės 2a klasės ugdytiniai.

Visi skaitovai sužavėjo klausytojus įtaigiai perteikdami skaitomų kūrinių nuotaikas. Tekstai kvietė įsiklausyti, įsijausti į žodžių skambesį ir prasmę. Na, o kaipgi be dovanų! Visi dešimt dalyvių buvo apdovanoti bibliotekos simbolinėmis dovanėlėmis, o negalėjusi atvykti Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos, bibliotekos globėjos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, linkėdama niekada nenustoti skaityti, perdavė visiems sveikinimus nuo Seimo narės bei Kazio Sajos knygeles „Peštukai ir nykštukai“.

Vilma GRUDŽINSKIENĖ

Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

Total
0
Dalinasi
Related Posts