Kuršėniškiams – apie autobusų tvarkaraščius

Kuršėnų  miesto gyventojai norėtų daugiau autobusų maršrutų – kad lengviau ir patogiau  būtų  nuvykti iki  populiaraus prekybos centro „Norfa“, taip pat aplankyti naująsias miesto kapines.

Pasiteiravome Šiaulių rajono savivaldybės administracijos, ar neplanuojama artimiausiu metu plėsti vietinio susisiekimo maršrutų tinklo.

Plėtra neplanuojama

Šiaulių rajono savivaldybės administracija „Kuršėnų krašto žinių“ redakciją informavo, jog atsižvelgiant į keleivių srautus reguliariuose vietinio susisiekimo Kuršėnų miesto maršrutuose  bei įvertinus  finansines galimybes, neplanuojama plėsti  vietinio susisiekimo autobusų maršrutų tinklo. Tad autobusų  maršrutai iš Micaičių ir Daugėlių gyvenviečių iki didžiosios „Norfos“, iš Kuršėnų iki Naujųjų kapinių, pro Kuršėnuose esančią Artojų gatvę į miesto centrą, iš Pavenčių gyvenvietės iki didžiosios „Norfos“ artimiausiu laiku nebus nustatyti.

Keleiviai maršrutais yra vežami pagal patvirtintus Maršrutų eismo tvarkaraščius. Primename, kad Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbto karantino metu, siekiant mažinti žmonių mobilumą, kas užtikrina jų saugumą, vietinio susisiekimo autobusų maršrutais keleiviai yra vežami vasaros meto Maršrutų eismo tvarkaraščiais.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts