Kuršėniškiai triumfavo Olandijoje

Spalio 19 d. Sneek mieste (Olandija) vyko tarptautinis Kiokušin karatė „Waterpoort cup 2019“ turnyras.

Jame dalyvavo beveik 300 dalyvių iš 6 Europos šalių. Tarp jų buvo ir 4 kuršėniškiai, kuriems šis turnyras buvo ypatingai sėkmingas. Sportininkai ne tik įgijo tarptautinės varžybų patirties, bet ir aplankė Prancūzijos sostinę Paryžių, pramogavo atrakcionų ir vandens parkuose.

Turnyro čempionais tapo net 3 sportininkai: vaikų amžiaus grupėje Augustinas Dvarionas, svorio kategorijoje iki 40 kg, ir Tomas Mituzas, svorio kategorijoje iki 75 kg, laimėję po 3 kovas, ir Lukas Neimantas, jaunių amžiaus grupėje atviroje svorio kategorijoje laimėjęs visas 4 kovas. Ieva Pieškutė iki 50 kg vaikų amžiaus grupėje laimėjo vieną kovą ir užėmė antrąją vietą.

Kuršėniškiai prisidėjo prie sklandaus varžybų organizavimo: vyriausiu tatamio referiu dirbo tarptautinę teisėjo kategoriją turintis Valdemaras Mitkus, o naujos patirties teisėjaujant tarptautiniame turnyre įgijo karatė klubo „Dao“ sportininkas Gvidas Rimkus.

Jau daugelį metų „Kuršėnų kyokushin karate klubas DAO“ dalyvauja Šiaulių rajono savivaldybės kultūros ir sporto rėmimo projekte „Sportuok Kyokushin Karate ir lavink savo kūną bei dvasią“, todėl dalis šios kelionės išlaidų buvo finansuojama savivaldybės dėka.