Startavo mažojo futbolo pirmenybės 

Užvakar startavo 2018 metų Šiaulių rajono vyrų mažojo futbolo 5X5 pirmenybės.

Pirmieji trečiadienio vakarą į aikštelę išbėgo Kuršėnų SK „Kuršėnai“ ir Daugėlių „Flamingas“. „Flamingas“ pademonstravo, kad futbolą žaidžia geriau nei krepšinį, nes varžovus sutriuškino rezultatu 9:2.

Nugalėtojams Laimonas Gustys, Laurynas Vitkevičius, Justas Jakavickas įmušė po du įvarčius, o Tadas Daukšas, Martynas Veresovas, Marius Linga pridėjo dar po vieną.

Kuršėnų SK „Kuršėnai“komanda sugebėjo atsakyti tik Roko Šnaro ir Kajaus Orlovo įvarčiais.

Tą patį vakarą susitiko Kuršėnų FK „Venta“ ir Paežerių „Paežeriai“. Čia varžybos taip pat vyko į vienus vartus. FK „Venta“ nugalėjo „Paežerius“ rezultatu 7: 2.

Nugalėtojams po įvarčius įmušė Eimantas Dambrauskas, Valdemaras Palubinskas, po vieną įvartį pelnė Mindaugas Jonušas, Giedrius Staponkus, Artūras Vestartas.

„Paežeriai“atsakė Gedimino Kybarto ir Deivido Galdiko įvarčiais.

Antrajame ture, vasario 11-ąją, sekmadienį, prie jų prisijungs Kuršėnų „<47 SM“. Šios komandos prašymu, jų rungtynės bus žaidžiamos sekmadieniais. Kuršėnų „<47 SM“ pirmiausia žais su Kuršėnų SK „Kuršėnai“ komanda, o vėliau jėgas išbandys su Paežerių „Paežeriais“.

Pagal pateiktą tvarkaraštį visos rungtynės turėtų vykti Verbūnų sporto salėje. Varžybų pradžia trečiadieniais 19 ir 20 valandomis, o sekmadieniais – 11 ir 12 valandomis.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Žygis sveikatos link

Projektas „Žygis sveikatos link” sukvietė mokinius iš visos Šiaulių rajono savivaldybės į Meškuičių mokyklą. Mokyklos šeimininkai ir svečiai…