Kartų popietė

Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubas „Atgaiva“ ir Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos Kuršėnų skyriaus vaikų dienos centras apjungė jėgas ir surengė šventę.

Kartų popietėje klubo „Atgaiva“ senjorai ir vaikų dienos centro atstovai dalyvavo bendrame sporto renginyje. Varžytasi strėlyčių mėtymo, taiklios rankos, kopetėlių ir šaškių rungtyne. Nors varžybose dalyvavo daugiau „Atgaivos“ klubo narių ir tik septynios mergaitės iš Kuršėnų dienos centro, teko juos pripažinti nugalėtojais.

Pagal rungtį „Taiklioji ranka“ pirma, antra ir trečia vietomis pasidalino Orinta Mikalauskaitė, Karolina Badaugaitė, Emilija Dubauskaitė.

Šaškių varžybose pirma vieta skirta E. Dubauskaitei, antra vieta – Dianai Žalytei, trečia – Kamilei Mikalauskaitei.

„Kopetėlių“ lipime pirma buvo Kamilė Šipailaitė, antroji – Diana Žalytė, trečia – Emilija Dubauskaitė.

Rungtyje „Strėlytės“ nugalėjo K. Šipailaitė, antra ir trečia vietomis pasidalino Aurimas Kančiauskas ir Kamilė Mikalauskaitė.

Neliko nuskriausti ir Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubo „Atgaiva“ sportininkai. Nors jie jau garbaus amžiaus, bet mažai nusileido jaunesniems varžovams. Nugalėtojai apdovanoti medaliais, vertingomis dovanomis ir saldumynais.

Sporto klubo „Atgaiva“ pirmininkė Elytė Adomaitienė ir Vaikų dienos centro atstovė – socialinė darbuotoja Diana Tamašauskienė sutarė dėl būtinų veiksmų artinant kartas.

„Atgaiva“ klubo ir vaikų dienos centro informacija, pateikta Vytauto Rupšio

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Orai 

 Birželio 1-7 dienomis laikysis sausi, šilti ir saulėti orai. Tačiau savaitės viduryje trumpam atvės, o pučiant šiauriniam ar…