Nauju mikroautobusu Šiaulių rajono socialinių paslaugų centras teiks itin reikalingą gyventojams paslaugą

Šiaulių rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centras įsigijo naują, neįgaliesiems pritaikytą, modernų mikroautobusą „Ford Transit“, kuriame yra keltuvas, saugumo įrenginiai, pritaikyti pagal poreikį vežti vienu metu ir du neįgaliųjų vežimėlius. Naujo pirkinio dokumentus Socialinių paslaugų centro direktorei Danguolei Kraskauskienei įteikė rajono vadovai – meras Antanas Bezaras ir jo pavaduotojas Česlovas Greičius.
„Labai reikalingas, modernus mikroautobusas. Transporto paslauga rajono gyventojams labai reikalinga. Labai gerai, kad rūpinamasi neįgaliaisiais, vienišais, pagyvenusiais žmonėmis“, – apžiūrėjęs mikroautobusą teigė Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras.
Šiaulių rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktorė akcentavo, kad centras teikia transporto organizavimo paslaugas, o šis mikroautobusas yra skirtas rajono gyventojų, kurie dėl įvairių priežasčių negali savarankiškai pasirūpinti savimi – neįgalių suaugusiųjų ir vaikų, senyvų, vienišų žmonių – pavėžėjimui į sveikatos priežiūros įstaigas. Dėl transporto organizavimo paslaugos – nuvykti į sveikatos priežiūros įstaigą – šios tikslinės grupės asmenys gali kreiptis į Socialinių paslaugų centrą. Socialinių paslaugų centro direktorė Danguolė Kraskauskienė priminė, kad transporto paslauga teikiama tiek nuvykti į rajono gydymo įstaigą, tiek ir į sveikatos priežiūros įstaigą už rajono ribų. Rajone ir vieną kartą per metus už rajono ribų kelionė yra nemokama, kitais atvejais yra nustatytas mokestis.
„Senasis autobusėlis, kuriuo iki šiol teikta tokia paslauga, jau buvo labai susidėvėjęs, nebuvo gero vėdinimo, sudėtinga buvo juo važinėti paslaugas gaunantiems neįgaliems, pagyvenusiems žmonėms“, – teigė mero pavaduotojas Česlovas Greičius.
2020 metų pabaigoje Šiaulių rajono savivaldybės taryba pritarė, kad dalis Socialinių paslaugų centro lėšų būtų skirta labai reikalingoms transporto priemonėms įsigyti. Neseniai Šiaulių rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centras įsigijo 11 Škoda Kamiq lengvųjų automobilių, kurie skirti socialiniams darbuotojams, teikiantiems paslaugas socialinę riziką patiriančioms šeimoms, o dabar – itin reikalingą mikroautobusą, kuris važinės pažymėtas Socialinių paslaugų centro logotipu.
Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė
Autorės nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts