Karčemose įvyko Atvirasis rankų lenkimo turnyras

Karčemų (Radviliškio rajonas) miestelyje į atvirąjį rankų lenkimo turnyrą rinkosi sportininkai iš visos Lietuvos. Tvirtų rankų savininkai iš Klaipėdos, Mažeikių, Laukuvos, Kauno, Kuršėnų, Panevėžio, Skuodo ir Radviliškio susirungė, kuris stipresnis.

Apie penkiasdešimt dalyvių buvo suskirstyti į grupes: moterys varžėsi keturiose, vyrai – penkiose grupėse. Užvirė įnirtinga kova prie rankų lenkimo stalų. Sėkmė turnyre lydėjo ir kuršėniškius.

Vyrų grupėje iki 90 kilogramų, lenkiant dešine ranka, trečiąją vietą pelnė kuršėniškis Dovydas Gruodis. Šioje grupėje, lenkiant kaire ranka, antras buvo Raimondas Jocas.

Vyrų grupėje 90+ kilogramų, lenkiant dešine ranka, antras buvo Edikas Petkus. Tokią pat vietą jis pelnė ir lenkiant kaire ranka.

Absoliučioje svorio kategorijoje vyrų grupėje nugalėtoju tapo klaipėdietis Deivydas Rimkus. Antrąją vietą pelnė radviliškietis Povilas Barkauskas. Trečiąją vietą iškovojo Lukas Petkus iš Kuršėnų.

Moterų grupėje absoliučia nugalėtoja tapo radviliškietė Ingrida Blinstrubienė, antrą ir trečią vietą laimėjo kuršėniškės Angelė Lideikienė (iškovojusi pirmąsias vietas, lenkiant ir kaire, ir dešine rankomis) ir Janina Petkienė (laimėjusi antrąsias vietas, lenkiant ir kaire, ir dešine rankomis).

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

.

Total
0
Dalinasi
Related Posts