Karantino metu Gruzdžiuose skambėjo muzika

Praėjusią savaitę, karantino metu, Gruzdžiuose surengti du gyvo garso koncertai, kuriuos miestelio žmonėms dovanojo Gruzdžių krašto bendruomenė ir Gruzdžių kultūros centras.

Pirmasis koncertas vyko skverelyje prie Gruzdžių seniūnijos, o antrasis Jaunimo gatvėje – daugiabučių namų apsuptyje. Koncerto vieta buvo parinkta prie daugiabučių namų ir stovėjimo aikštelių, kad gyventojai galėtų klausytis koncerto neišeinant iš namų, o susirinkę – iš savo automobilių.

Koncerto pradžią skelbė Gruzdžių krašto bendruomenės pirmininkė Deimantė Radžvilė, prašydama karantino laikotarpiu gyventojų likti savo namuose, koncerto klausytis iš namų, o susirinkusiųjų – laikytis saugaus atstumo ir neišlipti iš savo automobilių. Taip pat ragino bent trumpam pamiršti rutiną, švęsti kiekvieną akimirką su džiaugsmu, šypsena ir, be abejo, dainomis.

Koncerto atlikėjai – Gruzdžių kultūros centro renginių organizatorius Gintaras Kiura ir Gintaras Dzidolikas – gruzdiškiams atliko penkias dainas, kurios sukėlė pozityvo ir aplodismentų bangą. Gyventojai, klausantys koncerto savo balkonuose, pradėjo šokti, o žiūrovai, atvykę pažiūrėti koncerto iš automobilių, vietoj plojimų naudojo garsinius automobilių signalus. Daugiausiai ovacijų sulaukė daina – padėka visiems Lietuvos medikams, jos atlikimo metu iš kelių balkonų pasirodė ir  Lietuvos trispalvės.

Pasak organizatorių koncerto tikslas – įnešti į kasdieninę rutiną pozityvumo, optimizmo, kad viskas netrukus bus gerai – pavyko.

Gruzdiškių bendrystė yra didelė jėga. Tai simbolizuoja ir šis koncertas. Gruzdžių krašto bendruomenės pirmininkė Deimantė Radžvilė besidžiaugdama puikiai pavykusiu koncertu, sakė, jog svarstoma tokius koncertus surengti ir kitose seniūnijos vietose.

Zigmas RIPINSKIS

Zigmo RIPINSKIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts