Trečiasis turas su netikėtumais

Antradienį sužaistos rajono vyrų futbolo pirmenybių ketvirtojo turo rungtynės, kurios ir vėl pažėrė netikėtumų.

Triuškinantis rezultatas

Pirmosios Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro salės aikštelę išbandė dvi Kuršėnų komandos. Kuršėnų FK „Venta“ susitiko su Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ komanda. Pasikartojo praėjusio turo FK „Venta“ susitikimo su Meškuičių „Meškuičiais“ scenarijus. Jau nuo pat pirmųjų minučių Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ komanda patyrė priešininkų spaudimą. Beveik visos FK „Venta“ atakos baigdavosi taikliai ir Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ vartininkui tereikėdavo tik išimti kamuolį iš vartų. Į dvylika praleistų įvarčių Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ atsakė tik penkiais. Taip baigėsi pirmasis kėlinys. Antrąjį kėlinį „žaidimas į vienus vartus“ ir Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ triuškinimas tęsėsi toliau. Aštuoniolika FK „Venta“ futbolininkų atakų baigėsi įvarčiais. Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ sugebėjo įmušti vos septynis. Rungtynės baigėsi rezultatu 30:12.

Kuršėnų FK „Venta“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Eimantas Dambrauskas, pelnęs 7 įvarčius,  Airidas Jocas ir Daivaras Daujotas įmušė po 5 įvarčius. Povilas Mickevičius vartininką „nuginklavo“ keturis, o  Ričardas Stankus – tris kartus. Po du įvarčius pelnė Giedrius Staponkus, Mantas Kazlauskas ir  Aivaras Rugenis.

Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ komandoje septynis įvarčius pelnė Rokas Šnaras. Kajus Trumpis įmušė tris, o Tomas Poškus – du įvarčius.

Eilinis pralaimėjimas

Meškuičių „Meškuičiai“ „sausu“ rezultatu 0:5 pralaimėjo Daugėlių „Flamingui“. Pirmąjį kėlinį vyko apylygė kova. „Meškuičių“ futbolininkai bandė priešintis „Flamingui“. Tad į pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 0:1 „Flamingo“ naudai. Po pertraukos „Meškuičiai“ susitaikė su pralaimėjimu ir leido priešininkams įmušti dar keturis įvarčius.

Nugalėtojams įvarčius pelnė: Justas Jakavickas, Laimonas Gustys, Evaldas Smilgys, Marius Sutkus ir Martynas Rusteika.

Panašu, kad „Meškuičių“ komanda jau susitaikė su autsaiderio pozicija ir tik iš mandagumo netrinkteli pirmenybių durimis.

Turnyrinė lentelė ir rezultatyvumas

Po šio turo turnyrinėje lentelėje įvyko pokyčių.

Į turnyrinės lentelės pirmąją poziciją pakilo Kuršėnų FK „Venta“ futbolininkai, kurie laimėjo trejas (tiesa, pirmąsias be žaidimo) rungtynes ir turi surinkę devynis taškus.

Iki ketvirtojo turo pirmoje vietoje buvusi Raizgių FK „Savanoris“ komanda, kurios sąskaitoje septyni taškai (dvi pergalės ir vienerios rungtynės sužaistos lygiosiomis), nukrito į antrąją poziciją.

Trečioje vietoje keturis taškus surinkę Daugėlių „Flamingas“, kuris dvejas rungtynes pralošė, vienerias laimėjo ir vienerias sužaidė lygiosiomis.

Ketvirtoje vietoje tris taškus surinkę Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ futbolininkai, kurie iš trijų žaistų rungtynių dvejas pralaimėjo ir vienerias laimėjo.

Pirmenybių autsaideris Meškuičių „Meškuičiai“, kuris iš trijų žaistų rungtynių nelaimėjo nė vienų ir neturi nė vieno taško – penktas

Po šio turo pasikeitė rezultatyviausių žaidėjų trejetukas, kuris tapo jau penketuku.

Vienvaldžiu lyderiu tapo Rokas Šnaras iš Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“, kurio sąskaitoje trylika įmuštų įvarčių.

Antroje vietoje su devyniais įmuštais įvarčiais „įsitaisė“ Povilas Mickevičius iš Kuršėnų FK „Venta“.

Trečiąją vietą dalijasi trys futbolininkai, kurių sąskaitoje septyni įmušti įvarčiai – Rokas Šnaras iš Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ ir FK „Venta“ žaidėjai – Eimantas Dambrauskas ir Giedrius Staponkus.

Kovo 12-ąją vyks paskutinio penktojo turo rungtynės. Jose Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ susitiks su turnyro autsaideriu Meškuičių „Meškuičiais“, o  kitose rungtynėse Kuršėnų FK „Venta“ komanda „egzaminuos“ Raizgių FK „Savanorį“.