Jūsų dėmesys ir pastabumas gali nuraminti žmogaus ieškančius artimuosius

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato darbuotojai nuo vakar ieško 81-nerių metų Antano Lido, kuris iš ryto išėjo iš namų, esančių Šiaulių rajone, Linartų kaime, ir negrįžo. Vyrui yra senatvinė demencija,  jis sunkiai orientuojasi aplinkoje ir ją vertina neadekvačiai, todėl išėjo vilkėdamas ne pagal sezoną – tik baltinius ir kelnes, bei avėdamas, vadinamuosius kroksus.

Policijos pareigūnai vakar vakare paieškai pasitelkė krašto apsaugos sraigtasparnį, kuris, primontavęs termovizinę įrangą, dingusiojo Kurtuvėnų apylinkėse ieškojo iki vidurnakčio, tačiau  nerado.

Šiandien paieška bus tęsiama su dronais.Labai reikalinga ir gyventojų pagalba. Jei kas pastebėtumėte apylinkėse klaidžiojantį vyrą, tuoj pat skambinkite Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.

Jūsų dėmesys labai svarbus. Prieš metus A. Lidas  taip pat buvo pasišalinęs iš namų ir jį  išgelbėjo vienos Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos pastabumas. Ji, naktį važiuodama tarnybos reikalais, nesiorientuojantį vyrą pastebėjo Aukštelkės gyvenvietėje, už keliolikos kilometrų nuo vyro gyvenamosios vietos. Tada jis buvo surastas po pusės paros.   Moteris išgelbėjo jį nuo sušalimo, nes buvo šalta vasario naktis. Dabar naktis taip pat nebuvo šilta, juo labiau, kad vyras apsirengęs menkai.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Ir vėl gimtadienis…

Ir vėl gimtadienis… Lietuvai skaičiuojant šimtas antruosius metus, Šiaulių r. Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Buratinas“ vasario 21 dieną vyko jau…