Daugėlių progimnazijos kermošius kvepėjo kalėdomis

Kalėdinis kermošius Daugėlių progimnazijoje jau rengiamas ne pirmus metus (koordinatorės pav. ugdymui V. Aleknavičienė bei mokytoja D. Daujotienė). Nesilaikyti šios tradicijos negalėjome ir šiemet, juk kiekvienąkart mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės: smagu išsidėlioti kruopščiai padarytus gaminius ir bent akimirkai tapti tikrais prekeiviais.

Šiame renginyje aktyviai dalyvavo visa mokyklos bendruomenė: vieni šoko, dainavo šventiniame koncerte, kiti  prekiavo pačių pagamintais skanėstais, tautodailės bei medžio dirbiniais. Labiausiai džiaugėmės 2 b klasės mokinio Aleksandro Šukučio iniciatyva: jo močiutė prikepė kalėdinių  keksų, pyragų, kartu su mama supakavo. Prekyba puikiai sekėsi, o visus gautus 46 eurus  nutarė paskirti beglobiams ,, Letenėlės“ gyvūnams remti. Esame dėkingi ,,Tėvų klasės “ atstovams, kurių organizuota loterija buvo ypač  populiari: surinkta net 190  eurų, kurie dovanoti mokyklai kalėdinių instaliacijų kitais metais papildymui.

Papuoštame Kermošiaus kieme (dailės mokytoja A. Reutienė) pasirodė ir Senis Šaltis su dovanomis, kuris kartu su mokyklos direktore D. Diktaniene dėkojo visiems už atsakingą pasiruošimą šventei, aktyvų dalyvavimą joje. Smagu buvo organizuoti šį renginį nuostabiai papuoštoje ir spindinčioje mokyklos aplinkoje. Direktorė priminė visiems, kad už tai esame dėkingi  mūsų  šių metų instaliacijų rėmėjams ( Kuršėnų komunalinis ūkis dir. V. Budrys), Marius Šilingis, Valstybinės miškų urėdijos Kuršėnų padalinys (vyr.miškininkas V.Rupšys).

Po renginio visi džiaugsmingai šypsodamiesi dalijosi įspūdžiais, o mokiniai, skaičiuodami savo uždirbtus pinigėlius, buvo be galo laimingi.

Linkime visiems gražaus švenčių laukimo! Tegul bus šis metas stebuklingas!

Kuršėnų Daugėlių progimnazijos lietuvių k. mokytoja metodininkė Dalė Janušauskienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts