Jaunių graikų-romėnų imtynių pirmenybėse iškovoti medaliai

Šiauliuose vykusiose Lietuvos mokinių-jaunių graikų-romėnų imtynių pirmenybėse Kuršėnų sporto mokyklos imtynininkai įrodė, kad iš pagrindinių varžybų – Lietuvos Respublikos čempionatų ir pirmenybių – be laimėtų medalių į namus negrįžta.

Svorio kategorijoje iki 69 kilogramų visus varžovus nugalėjo ir respublikos čempionu tapo mokytojo Alvydo Tilenio auklėtinis Gedas Milašauskas. Ypač atkaklioje finalinėje imtyje Gedas privertė pasiduoti šiemet Lietuvai Europos jaunių čempionate atstovavusi vilnietį Edviną Subotkevičių.

Toje pačioje svorio kategorijoje, vienintelę savo imtį, kaip tik komandos draugui G. Milašauskui pralaimėjęs dar vienas mokytojo A. Tilenio auklėtinis Ugnius Spaičys užėmė trečiąją vietą.

Karlos Kulinčenko (mokytojas A. Tilenis, svorio kategorija iki 46 kilogramų) taip pat tapo šių pirmenybių prizininku – užimta trečioji vieta.

Gana aukštas penktas vietas šiose respublikos pirmenybėse užėmė Erikas Bijeikis (svorio kategorija iki 85 kilogramų, mokytojas A. Tilenis) ir Rokas Beržinskas (svorio kategorija iki 100 kilogramų, mokytojas Valdas Jasotis).

Į Šiaulius dalyvauti Lietuvos mokinių-jaunių graikų-romėnų imtynių pirmenybėse susirinko daugiau kaip 90 sportininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Visagino, Utenos, Kupiškio, Joniškio, Marijampolės ir Šiaulių rajono. Varžybų atidarymo metu visus dalyvius ir jų trenerius pasveikino LMNSC metodininkas Vytautas Glovackas, Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ direktorius Giedrius Snudaitis, gražių ir efektingų kovų ir metimų palinkėjo varžybų vyriausiasis teisėjas Vidmantas Žibutis.

Iki metų pabaigos Kuršėnų sporto mokyklos imtynininkai dar dalyvaus keliuose tarptautiniuose turnyruose Lietuvoje ir Latvijoje, o šių metų sezoną užbaigs namuose – Kuršėnuose, prieš pat Kalėdas vyksiančiame tarptautiniame turnyre.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts