Vasara su karatė

Antrus metus iš eilės karatistai vasarą palydėjo stovyklaudami. Kaip ir pernai, Kuršėnų Kyokushin karatė klubo DAO treneriai Vygandas Milieška ir Valdemaras Mitkus parašė ir įgyvendino Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio organizavimo projektą „Vasara su karate“. Su šio ir Šiaulių rajono savivaldybės sporto paramos projektų pagalba karatistams pavyksta praleisti vasarą aktyviai sportuojant.

Norint projektus ir stovyklas įgyvendinti kokybiškai, karatistai sportuoja puikioje sporto ir laisvalaikio bazėje Balsiuose, o kad sportininkai įgautų daugiau patirties, į stovyklas kviečiami svečiai. Šiemet stovyklas padėjo organizuoti vieno stipriausių Lietuvoje klubo „Ippon“  vadovas Jevgenij Jurut (3 dan).

Visų trenerių darbas, Šiaulių rajono savivaldybės parama, Neformalio vaikų švietimo programų įgyvendinimas ir bendradarbiavimas su Kuršėnų sporto mokykla sudaro puikias sąlygas ne tik užimtumo skatinimui, bet ir aukščiausių sportinių rezultatų siekimui. Karatė sportuojančių Kuršėnuose, Varbūnuose ir Šakynoje gretos nuolat didėja, todėl ir šiemet nuo rugsėjo 2 dienos kviečiame prisijungti į naujai formuojamas grupes ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

Total
0
Dalinasi
Related Posts