Įteikti brandos atestatai

Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštėje įteikti brandos atestatai 99-iems abiturientams, šiemet baigusiems Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnaziją.

Centrinė miesto aikštė pulsavo gyvybe ir jaunyste nuo šypsenų, gėlių, muzikos ir šiek tiek jaudulio. Padėkos ir dovanos įteiktos trims 100 balų įvertinimus gavusiems abiturientams: Adomas Auga 100 balų įvertinimus gavo iš anglų kalbos ir informacinių technologijų valstybinių egzaminų, Uršulė Kunickytė ir Ema Mikalauskaitė 100 balų įvertinimus pelnė už anglų kalbos valstybinį egzaminą.

Šimtukininkus pasveikinusi Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė padėkojo gimnazijos bendruomenei už suteiktas abiturientams žinias ir išmintį, išugdytą bendruomeniškumą, atsakomybę ir pareigą, gebėjimą dirbti ekstremaliomis sąlygomis ir puikius mokymosi rezultatus.

Rajono meras Antanas Bezaras šimtukininkams įteikė oficialius mero padėkos raštus, fotografijų albumus „Šiaulių rajono vaizdai ir ženklai“ bei Šiaulių rajono savivaldybės ženklelius.

Vardinius fotografijų albumus „Šiaulių rajono vaizdai ir ženklai“ ir rajono savivaldybės ženklelius meras Antanas Bezaras įteikė aštuoniems Lauryno Ivinskio gimnaziją baigusiems abiturientams: Anikai Andrušanecaitei, Kristinai Klemanskaitei, Danutei Pleskūnaitei, Erikai Poškutei, Sofijai Maneikytei, Godai Stripeikytei, Vakariui Preimantui bei Donatui Griciui. Jiems padėkota už labai gerais pažymiais išlaikytus abitūros egzaminus, pasidžiaugta puikiomis žiniomis, kurios gyvenimo kelyje bus vienas didžiausių turtų. Meras abiturientams palinkėjo drąsiai žengti gyvenimo keliu ir prisiminti, kad jie visada yra laukiami gimtinėje.

Daug jaudinančių ir visam gyvenimui išliksiančių žodžių išlydint į gyvenimą abiturientams tarė Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos direktorius Albinas Jokubauskas, kuris kiekvieną abiturientą pasveikino asmeniškai ir įteikė brandos atestatus.

Abiturientus sveikino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Roma Albrikienė, mokytojai, klasės auklėtojai. Kad svajonės išsipildytų, abiturientams tėvai padovanojo simbolinę dovaną – vieno iš abiturientų tėvelių – Edmundo Ratkaus auginamų ir treniruojamų balandžių skrydį virš aikštės.

Rita ŽADEIKYTĖ

Mero padėjėja

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts