Vaikų liaudiškų šokių studija „Diemedėlis“ – šokių festivalyje-konkurse Kroatijoje  

Rajono savivaldybės Kultūros centro vaikų liaudiškų šokių studijos „Diemedėlis“ jaunimo grupė (vadovė Loreta Lideikienė) dalyvavo šokių festivalyje-konkurse „Adriatic Zadar open 2018“ Zadare, Kroatijoje. 

Festivalyje-konkurse dalyvavo  20 įvairaus amžiaus kolektyvų iš Lietuvos. Šokėjai nebuvo skirstomi į amžiaus grupes, nebuvo atsižvelgta ir į kolektyvo šokio žanrą. Konkursinėje dalyje „Diemedėlis“  pelnė Grand prix.  Be konkurso kolektyvas dalyvavo dviejuose koncertuose Zadaro ir Starigrad Paklenica mieste, kur ir buvo įsikūrę. Festivalio – konkurso  dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, festivalio prizu, medaliais ir atminimo dovanomis.

Festivalį organizavo Zadaro miesto savivaldybė ir renginių organizavimo centras „Terra Astrum“, Edgaras Šnipaitis. Festivalio globėjai: Lietuvos Respublikos garbės konsulė p. Rima Koic ir Zadaro miesto savivaldybės Tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vadovė p. Anita Gržan Martinovič.

Šokėjams ekskursiją vedė ir su abiejų miestelių istorija supažindino ten gyvenanti ir lietuviškai kalbanti Marija Koic. Šokėjai laivu aplankė Adrijos jūroje įsikūrusią salą, maudėsi ir mėgavosi karšta saule.

Pakeliui į Kroatiją kolektyvas aplankė Brno miestą Čekijoje, o grįžtant namo apžiūrėjo  Postoinos urvus ir Predjamą pilį Slovėnijoje, pabuvojo Austrijos sostinėje Vienoje.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts