Iš Jurbarko – su taure

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spalio 26 dieną  kiokušin karatė klubas „Kumite Jurbarkas“ suorganizavo „Vidurio Lietuvos kiokušin karatė taurė 2019“ varžybas, į kurias susirinko per 300 sportininkų 6-18 metų iš 14 Lietuvos kiokušin karatė klubų. Tarp jų buvo ir iš 29 sportininkų susidedanti „Kuršėnų kyokushin karate klubo DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos komanda.

Valdemaro Mitkaus treniruojami karatistai buvo nepralenkiami ir iškovojo I vietos komandinę taurę. Antrąją komandinę vietą iškovojo klubas „Fudoshin“, treneris Nerijus Gediminas (Kaunas), o trečią – Lauryno Kasperavičiaus treniruojami „Mohikano“ klubo auklėtiniai iš Alytaus.
Labiausiai prie kuršėniškių pergalės prisidėjo net 18 sportininkų, tapusių savo grupėse čempionais: Gabija Vitkevičiūtė, Oskaras Degutis, Radvilas Lukšas, Aronas Pranauskas, Patricija Leščinskaitė, Jokūbas Jonaitis, Armandas Mickevičius, Mėta Salygaitė, Augustinas Dvarionas, Nojus Grikštas, Titas Černiauskas, Lukas Jonaitis, Kernius Leliukas, Vidmantė Petrulionytė, Raigardas Salyga, Kristijonas Pocius, Geraldas Dvarionas ir Lukas Neimantas.
Antrąsias vietas iškovojo 6 sportininkai: Domantas Pekštys, Edvardas Jablonskis, Benas Sprindžiukas, Vakaris Kaveckas, Tomas Mituzas ir Rokas Jankauskis.
Trečiosios vietos laimėtojai pasipuošė bronzos spalvos medaliais: Kipras Mintauskas, Tauras Pugačius ir Šarūnas Neverdauskas.
Sportuojančių ir užsiimančių kiokušin karatė Kuršėnuose skaičius vis didėja, o pasiekiami rezultatai įvairiuose turnyruose džiugina ir parodo kokybiško darbo vaisius. Sezonas tik prasideda, naujos karatė grupės vis dar komplektuojamos, todėl kviečiame visus norinčius išbandyti šią sporto šaką prisijungti prie mūsų komandos.

Valdemaras  Mitkus

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Septyni medaliai Palangoje

Palangoje vyko festivalio „Sportas visiems“ Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos bėgimo varžybos. Į varžybas susirinko gausus būrys bėgimo mėgėjų…