Iš čempionato – su medaliais

Lapkričio 23 d. Panevėžyje vyko Lietuvos imtynių taurė (suaugusiųjų grupė, 2003 m. gim. ir vyresni). Varžybose dalyvavo 8 komandos.

Šiaulių rajono komanda komandinėje įskaitoje užėmė trečią vietą, ją aplenkė Vilniaus komanda, kuri užėmė pirmąją vietą. Antra liko Panevėžio komanda.

Imtynių taurės čempionais tapo Gediminas Aukščionis (63 kg) ir Lukas Vrublevskij (77 kg). Sidabro medalį laimėjo Karlosas Kulinčenko (60 kg) ir Ugnius Spaičys (77 kg) . Bronzos medalį iškovojo Nojus Urbonas (65 kg).

Dar vienas čempionatas ir vėl komandinėje – tarp didžiųjų miestų. Kvėpuojame vis dar į nugaras vilniečiams.

Grupinėje nuotraukoje: Ugnius Spaičys, Karlosas Kulinčenko, Lukas Vrublevskij, Gediminas Aukščionis, Nojus Urbonas, Alvydas Tilenis