Ir musgaudis kartais iššauna

Liaudies išmintis byloja, kad ir lazda vieną kartą iššauna. Tai aliuzija į tai, kad, siekiant save apsaugoti,  visada ir visur reikia būti, atidžiam, atsargiam, nepažeisti taisyklių. 62 metų Pakruojo r., Laipuškių k., gyventojas šią išmintį galėtų papildyti –  ir musgaudis kartais iššauna.

Vyras karčios patirties įgijo birželio 26-ąją. Per karščius gyvenamąsias patalpas atakuojančias muses pakruojiškis nutarė nugalėti, pasikabindamas musgaudį. Susirado paketėlį su tūtelėmis, vieną jų vyras išsiėmė ir patraukė už siūlo, norėdamas išvynioti lipnią juostelę. Tačiau juostelė neišsivyniojo, o pasigirdo šūvio garsas ir rankos plaštaką nutvilkė skausmas.

Pasirodo, vyras, būdamas visiškai blaivus,  pasičiupo visai ne musgaudį, o nuo senų laikų užsilikusią petardą ir nepasitikslinęs patraukė už iš jos kyšančios siūlo. Petarda sprogo rankoje ir sužalojo rankos pirštus bei riešą. Subintuota ranka pakruojiškis buvo išvežtas į ligoninę  medikų konsultacijai.

Vyras dėl  patirtų sužalojimų pretenzijas gali reikšti tik pačiam sau. Ši situacija ir kelianti šypseną, ir kartu labai pamokanti: kiekvienąkart labai svarbu įsitikinti, ką turi rankose.

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts