Penki apdovanojimai Latvijoje  

Saldaus (Latvija) mieste vyko tradicinės „Rozentalio bėgimo šventės 2019“ varžybos. Į varžybas Latvijoje nuvyko šeši mūsų rajono sporto klubo „Luko“ bei Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Šiemet oras buvo žiemiškai – pavasariškas: šiek tiek lynojo, retkarčiais pasirodydavo saulutė, temperatūra siekė apie 4 laipsnius šilumos, pūtė stiprokas vėjelis.

Nuotoliai buvo įvairūs nuo 400 metrų mažiesiems iki 10 kilometrų vyresniems.

Dviejų kilometrų distancijoje tarp vaikinų, gimusių 2002-2004 metais, amžiaus grupės nugalėtoju tapo Mikas Montvilas (rezultatas 6,51 minutės), o Matas Baura finišavo šeštas (rezultatas 7,36 minutės).

5 kilometrų nuotolyje tarp moterų, gimusių 1980 metais ir jaunesnių, amžiaus grupės ir absoliučios įskaitos nugalėtoja tapo Viktorija Varnagirytė (rezultatas 18,32 minutės).

Ilgiausiame nuotolyje tarp moterų, gimusių 1970-1979 metais, amžiaus grupėje pirma, o bendroje įskaitoje šešta finišavo Dalia Lukošienė (rezultatas 42,11 minutės). Toje pačioje grupėje tarp vyrų trečiąją vietą užėmė Ričardas Kanišauskas (rezultatas 37,46 minutės).

10 kilometrų distancijoje tarp vyrų, gimusių 1960 metais ir vyresnių, amžiaus grupėje antrąją vietą iškovojo Rolandas Jakštas (rezultatas 37,25 minutės).

Kirtus finišo liniją buvo įteikti originalūs medaliai su bėgimo simbolika. Už gautus talonus buvo galima paskanauti perlinių kruopų košės su uogiene. Belaukiant apdovanojimų koncertavo grupė „Broliai Grinbergai“.

Apdovanojimai kaip visada įdomūs: jokių medalių ar taurių, tik piniginiai čekiai ar kuponai bei sportiniai prizai. Dalia už šeštąją vietą gavo dar ir 50 eurų čekį vietinėje sporto parduotuvėje.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts