Ieškomas moters patiklumo sąskaita praturtėti nepasigėdijęs vyras. Netapkite kita jo auka

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato tyrėjai tiria sukčiavimą, dėl kurio 40-metė šiaulietė prarado 10 000 eurų.

Moteris per internetinę pažinčių svetainę sausio pabaigoje susipažino su vyru, kuris  prisistatė verslininku, po daug Olandijoje praleistų metų neseniai sugrįžusiu į Šiaulius. Savo pažįstamai jis tvirtino Olandijoje tebeturįs medienos verslą, kuriam vadovauti dėl sugriežtinto karantino nusprendęs nuotoliniu būdu būdamas Lietuvoje.

Nuo pažinties pradžios neprabėgus nė porai savaičių, šiaulietės pažįstamas vyras padejavo  patekęs į bėdą – taksi automobilyje palikęs rankinę su dokumentais bei bankų mokėjimo kortelėmis, o verslo reikalams staiga prireikė  pinigų. Nieko blogo neįtarusi šiaulietė į  bėdą patekusiam pažįstamui „kelioms dienoms“ paskolino 10 tūkstančių eurų. Pasiskolintų pinigų vyras negrąžino nei po „poros dienų“, nei po savaitės ir dingo iš jos akiračio. Tada moteris kreipėsi   į policiją. Nukentėjusiosios pareiškimą gavę pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo.

Tyrėjams pavyko gauti filmuotos medžiagos, kuriame esantis asmuo gali būti susijęs su minėtu sukčiavimu. Ypatingas jo požymis – trūksta dešinės rankos rodomojo piršto dalies. Gyventojus, atpažinusius nuotraukoje esantį vyrą, vyresnioji tyrėja Roberta Stasiukonė prašo paskambinti telefonu (8-700-63714) arba parašyti elektroniniu paštu roberta.stasiukone@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts