Pilietiškumo pamoka   

Nepriklausomybės atkūrimo  proga Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko pilietiškumo pamoka ,,Trispalvė – skambanti jaunystė“.

Kartu su gimnazistais pamokoje-akcijoje dalyvavo ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenė, buvę gimnazijos mokytojai, kūrę LPS iniciatyvinę grupę mokykloje. Pilietiškumo akcijos dalyviai prisiminė  ne tik Lietuvos istoriją, bet ir žmones, gynusius  laisvę.

Ypač daug džiugių emocijų sukėlė šimto metrų ilgio Lietuvos vėliava, kurią pilietiškumo pamokos-akcijos dalyviai Kovo 11- osios proga kėlė už Lietuvą, už  laisvę, už Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenes.

Visus sveikino ir gražaus pavasario, gerų darbų Lietuvai linkėjo istorijos mokytoja Roma Mickutė, direktorius Albinas Jokubauskas,  Kuršėnų m. seniūnas Vytautas Gedmontas, Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė.

Ta proga paskelbtas ir naujasis gimnazijos prezidentas, kurį pristatė rinkimų komisijos pirmininkė Aistė Kazlauskaitė. Prezidentu išrinktas Vismantas Daujotas.

Pamoką vedė trys vienuoliktokai – Domantas Jakas,  Adomas Auga ir  Dominykas Jocas. Muzikos garsais pavasario ir laisvės nuotaikas padėjo pajusti  Deimantė Aušbikavičiūtė.

Raimonda RUMBINAITĖ
mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts