Į Pasaulio futbolo čempionatą kartu su projektu „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“

Lietuvos masinio futbolo asociacija kartu su Lietuvos futbolo federacija birželio 14–16 dienomis  jau tryliktus metus futbolo aikštelėje ir už jos ribų suvienys vaikų globos namų ir šeimų auklėtinius.

Per šį laikotarpį daugiau kaip 3000 vaikų ne tik mėgavosi žaidimu, bet ir puikiai leido laiką su naujais draugais, kurie kiekvienais metais laukia šio projekto kaip naujo iššūkio pažinti ne tik futbolą, bet ir save.

Šis projektas ne tik populiarina futbolą vaikų tarpe. Svarbią vietą projekte užima ir vaikų švietimas, naudojant futbolą kaip priemonę: vaikai domisi kitomis valstybėmis, atstovauja tam tikroms šalims, žinias apie Pasaulio futbolo čempionato organizatorius ir kitas šalis tikrina viktorinoje.

Tradicinė futbolo šventė „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“ tris dienas Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos centre, įsuks vaikus į futbolo sūkurį, kur jie pasipuošę įvairių pasaulio futbolo rinktinių spalvomis žengs į futbolo aikštelę prieš pat Pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje.

Šįmet projekte užsiregistravo 36 komandos iš 26 įstaigų. Daugiau kaip trims šimtams dalyvių organizatoriai padovanos futbolo aprangas, kamuolius bei daug gero laiko ne tik futbolo aikštelėje, bet ir ekskursijoje po Kauną, kino teatre, aplankys Kauno zoologijos sodą, išbandys save talentų konkurse, viktorinose.

„Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų auklėtiniai visus metus su nekantrumu laukia ir ruošiasi šiam projektui, nes tai puiki galimybė susirasti naujų draugų, su jais linksmai praleisti  laiką, ne tik futbolo aikštėje varžantis, bet ir būnant visiems kartu“, – pasakojo jau dešimtą kartą su vaikais planuojantis dalyvauti komandos vadovas Šarūnas Piščikas.

Projektas yra LFF ilgalaikės masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ dalis.

Vieni iš aktyviausių šio projekto dalyvių Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai dalyvauja ir Pasaulio vaikų globos namų ir socializacijos centrų futbolo čempionate.

Tris dienas futbolu gyvens vaikai iš Pagėgių vaikų globos namų, VšĮ Marijampolės vaiko tėviškės namų, Pasvalio rajono Grūžių vaikų globos namų, Aldonos Sereikienės šeimynos, VšĮ LKMS vaikų ir jaunimo paramos centro, Akmenės rajono paramos šeimai centro, Mažeikių bendruomeninio pagalbos vaikams centro, Kauno savivaldybės vaikų globos namų, Kuršėnų vaikų globos namų, Saugų vaikų globos namų, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro, Vilkijos laikinųjų vaikų globos namų, Panevėžio rajono vaikų globos namų, Lesinskų šeimynos, Švenčionėlių socialinių paslaugų centro, Elektrėnų savivaldybės Beižionių vaikų globos namų, Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų, VšĮ Šakių vaikų globos namų, VšĮ „Atsigręžk į vaikus“, „Vilnius social club“ futbolo mokyklos, Jonavos rajono vaikų globos namų, VšĮ Vilniaus „Sos vaikų kaimas“ įstaigos, Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“.

 

Lietuvos masinio futbolo asociacija

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts