Į būrį rinkosi lietaus ir metų naštos nepabūgę jubiliatai   

Nedrąsus saulės spindulėlis,  protarpiais švystelėdamas  pro pasislinkusį lietaus debesėlį, šypsojosi Kužių seniūnijos ilgamečiams gyventojams, kurie rinkosi į vyresniojo amžiaus 2017 metų jubiliatų šventę.

Dar vis dažais tebekvepiančioje seniūnijos salėje juos pasitiko seniūnijos kolektyvas ir Šiaulių rajono kultūros centro Gilaičių filialo darbuotojos.

Ilgaamžius seniūnijos jubiliatus sveikino Kužių seniūnė Jolanda Rudavičienė ir pavaduotoja Regina Slabienė. Visiems renginio dalyviams  įteikti kuklūs sveikinimai ir sieniniai 2018 metų kalendoriai su praktiniais patarimais.

Renginio vedėja Rita Bielskienė dovanojo jubiliatams  savo sukurtas eiles apie metus ir jų turtus, o kultūros darbuotoja Kristina Lučinskaitė ir linksmino, ir graudino skambiomis dainomis.

Tarpuose tarp sveikinimų  ir  jubiliatų pasidalinimų mintimis, skambėjo širdį virpinančios jaunos dainininkės iš Raudėnų Deimantės Aušbikavičiūtės lyrinės dainos, ją keitė  spalvingi ir besišypsantys jaunieji Kuršėnų kultūros centro  „Čip-Čip“ kolektyvo šokėjai, vadovaujami  Gitanos Ramanauskaitės.

Po skambaus „Ilgiausių metų“ sudainavimo ir bendros nuotraukos, susėdo sukaktuvininkai į bendrą ratą, vaišinosi arbata ir saldumynais, dalinosi prisiminimais apie nuveiktus darbus, gyvenimo džiaugsmus ir sunkumus. Kiekvieną jubiliatą seniūnė ir darbuotojos pakalbino, stengėsi kiekvienam paskirti dalelę savo dėmesio. Manome, kad šis renginys yra prasmingas ir būtinas, ypač šiais įvairių  technologijų amžiaus laikais, kai pagyvenusiems žmonėms tenka vis mažiau dėmesio ir laiko. Pasibaigus kiekvienų metų renginiui, išlydėdami senolius džiaugiamės kartu su jais jų švytinčiais ir tarsi pajaunėjusiais  veidais.

Regina SLABIENĖ
Organizatorių nuotr.

]

Total
0
Dalinasi
Related Posts