GYVENTOJAI SKUNDĖSI    

Vakar rytą daugelis kuršėniškių pajuto, ką reiškia nevalomos gatvės, kai staiga atšyla.

 

Šaligatviai – ledo arena

Vakar ryte į redakciją paskambinę Kuršėnų miesto gyventojai skundėsi, kad mieste šaligatviai, kaip ledo arena.

„Jau vakar pranešė, kad atšils, naktį lis ar bus šlapdriba, tačiau pusę aštuonių daugelis nenuvalytų nuo sniego šaligatvių ar takų buvo virtę čiuožimo trasomis. Sumintas sniegas tapo spąstais ne vienam miestiečiui, nes daug kur po vandeniu balose stūksojo ledas. Pavojingiausia buvo eiti pėsčiomis nuo Kuršėnų autobusų stoties iki Daugėlių. Beveik visas takelis prie gatvės – vien ledas“, – pasakojo kuršėniškis.

Ne ką geriau ankstyvą rytmetį buvo ir Daugėliuose.

„Į darbą išeinu važiuoti apie pusę septynių ryto. Nulytas šaligatvis priminė ledo čiuožyklą. Laimei, kad išėjau anksčiau, o tai būčiau nespėjęs į autobusą. Prieš septynias vos galėjai paeiti daugeliu miesto šaligatvių“, – pasakojo Daugėliuose gyvenantis vyras.

Dar vienas daugėliškis pasiguodė, kad barstyti šaligatvius pradedama per vėlai.

„Kol valytojos išsimiega, ateina ir devinta ryto. Šią žiemą dar taip prastai valomų šaligatvių neteko matyti. Visiem nusispjaut į pėsčiuosius, nes valdžios vyrai važinėja mašinomis“, – aiškino daugėliškis.

Valoma prastai

Vakar rytmetį slidinėdami automobiliai važiavo ir trumpomis gatvelėmis, kurių dėl mažo automobilių srauto niekas nebarsto.

„Gyvenu Daugėlių skersgatvyje. Tai šią žiemą sniego valytuvą ir barstytuvą matėme vos vieną kartą. O jau baigiasi antras žiemos mėnuo“, – sakė vyriškis.

Tai, kad mieste prastai valomos gatvės ir šaligatviai redakcija įsitikino dar antradienį. Kai lauke spaudė lengvas šaltukas, pačiame Kuršėnų miesto centre esanti L. Ivinskio aikštė tiesiog prašyte prašėsi valytojų, tačiau žmonės brido tiesiai per sniegą, nes nei miesto centre, nei aplinkui nesimatė nė vienos gatvės valytojos.

Pabandžius sužinoti realią padėtį miesto gatvėse, Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas kalbėti atsisakė, motyvuodamas dideliu užimtumu ir patarė kreiptis į rajono merą arba Kuršėnų miesto vyriausiąją seniūnaitę.

Saulius JUŠKEVIČIUS

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

O gal paverkiam?

Antroji COVID-19 banga įvarė mus į baimių ir nuolatinio nerimo kampą, iškėlė į paviršių  reiškinius, kurie ankščiau laikytini…