Angelų Sargų dieną pasveikinti policijos pareigūnai   

Spalio 2 d. savo profesinę šventę minėjo Šiaulių miesto ir rajono policijos pareigūnai. Policijos komisariato salėje rinkosi gausus policijos pareigūnų ir svečių būrys.

Šventės proga juos pasveikinti atvyko Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras ir jo pavaduotojas Algis Mačiulis.

Meras padėkojo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkui Ričardui Šiumberevičiui ir visiems komisariato darbuotojams už jų profesionalumą, nuoširdų bendradarbiavimą bei linkėjo neišsenkančio optimizmo, stiprios sveikatos ir sėkmės tiek tarnyboje, tiek asmeniniame gyvenime.

Grupei policijos pareigūnų buvo įteikti mero padėkos raštai.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Angelų Sargų – Policijos dienos proga, meras A. Bezaras įteikė padėkas Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės  2-osios kuopos 2-ojo būrio vyriausiajai patrulei Žanetai Vengraitei, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos Kelių patrulių kuopos 2-ojo būrio vyriausiajai patrulei Dovilei Klimašauskienei, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Pirmojo veiklos skyriaus tyrėjui Dariui Mažonavičiui,  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Antrojo veiklos skyriaus tyrėjui Arūnui Renusui, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus vyresniajam tyrėjui Gintarui Brasui.

Policijos pareigūnus taip pat pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Ričardas Šiumberevičius padėkojo policijos pareigūnams, kolegoms už nuoširdų ir kilnų darbą ir palinkėjo dar geresnių rezultatų ir laimės šeimose.

Šiaulių miesto ir rajono policijos pareigūnai Angelų Sargų – Policijos dieną pasitiko šventiniais renginiais.

Aušrinė DUBAUSKIENĖ
Mero padėjėja
Aušrinės DUBAUSKIENĖS nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts